Göksu Kapı Ürünleri

Seksiyonel Kapı Modelleri binaların tasarımına göre tavana doğru yatay ya da yukarı dikey açılabilen, maksimum yer tasarrufu sağlayan sistemlerdir. Bu kapılar yan tarafında bulunan tekerlekleri sayesinde sessiz şekilde çalışırlar. Yapılarınıza estetik değer katan GOXU Seksiyonel Kapılar tüm kumanda sistemleriyle uyumlu olarak çalışabilirler.

Seksiyonel Kapılar günlük yaşama kalite getiren güvenli ve konforlu ürünler olarak bilinmektedir. Bu kapılar kullanıldıkları projelerin ihtiyaçları ve özelliklerine bağlı farklı modellerde üretilmektedir. Günümüzde pek çok Seksiyonel Kapı modeli üretici firmalar tarafından kullanıma sunulmuştur.

Göksu Kapı bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara %100 uyumlu ölçüde, ebatta, estetik özellikte Seksiyonel Kapıları projeye en uygun olacak şekilde üretebilme kabiliyetini 40 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibi ile sağlamaktadır. Uzun yıllardır OKS (Otomatik Kapı Sistemleri) üzerine yaptığımız çalışmaların getirdiği bilgi ve birikimi, modern teknoloji ile birleştirerek sizler için güvenli, estetik ve uzun ömürlü Seksiyonel Kapılar üretmeye devam ediyoruz.


ÜRÜN KATALOĞU İNCELE      ÜRÜN KATALOĞU İNDİR    

İş, ciddiyet ister! İşiniz ve işyerinizin her bir parçası, bir zincirin halkaları gibidir, “Seksiyonel Sanayi Kapıları” da güçlü halkalardan biri olmalı…

Seksiyonel Kapı Panel Çeşitleri

Seksiyonel Sanayi Kapıları Panel Çeşitleri

Seksiyonel Kapı Panel İç Yüzeyleri

Seksiyonel Sanayi Kapıları Panel İç Yüzeyleri

Seksiyonel Kapıların Opsiyonel Renkleri

Seksiyonel Sanayi Kapıları Opsiyonel Renkler

Seksiyonel Kapı Panel Özellikleri

Seksiyonel Sanayi Kapıları Panel Özellikleri

Seksiyonel Kapı Çalışma Prensibi

Seksiyonel Sanayi Kapıları Çalışma Prensibi

Seksiyonel Kapı Aksesuarları

Seksiyonel Sanayi Kapıları Aksesuarlar


Benzer Ürünler