Göksu Kapı Sık Sorulan Sorular

Garaj Kapısı Fiyatı birçok parametreye bağlı olarak değişmektedir.

 • Müşterinin arzu ettiği özellikler,
 • Projenin ihtiyaçları,
 • Günlük dolar kuru,

gibi etmenler göz önüne alındığında Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları sürekli değişim göstermektedir.

Garaj Kapısı panel fiyatı bugünün kuru ile belirtmek gerekirse yaklaşık ... TL ile ... TL arasında değişiklik gösterir. Bize ulaşarak günlük fiyat almanız daha doğru olacaktır.

Otomatik Garaj Kapısı elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda motor manuel pozisyonuna alınarak açılır. Kişi eli ile alt paneldeki kapı kulpunu yukarıya doğru ittirerek Garaj Kapısını açık hale getirir.

Garaj Kapısı her eve, binaya projeye özel boyutlarda üretilen bir üründür. Otomatik Garaj Kapısı şu ölçü ve ebatlarda olmak zorundadır diye bir kural belirtmek yanlış olacaktır.

Örnek vermek gerekirse basit bir tek araçlık garaj yaptırmak isterseniz Garaj Kapısı ortalama 3.66 m. x 7.31 m. bir alana ihtiyaç duyar.

Bununla birlikte bu alanın üzerine 2 arabalık bir garaj seçerseniz de bu alanın üzerine ek olarak 2.74 m. x 5.48 m. bir alan daha eklettirmeniz gerekmektedir.

Otomatik Garaj Kapısı elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda motor manuel pozisyonuna alınarak açılır. Kişi eli ile alt paneldeki kapı kulpunu yukarıya doğru ittirerek Garaj Kapısını açık hale getirir.

Otomatik Garaj Kapısının kullanılacağı alan göz önünde bulundurularak en uygun ayarları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Otomatik Garaj Kapısı kullanılan projelerde araç sahibi aşağı inmeden kumandası ile kapıyı açıp kapatabilir. Projeye özel olarak kurulan ve sadece o alanda kullanılan kapılarda etki gösteren bu kumanda uzman ekibimiz tarafından kopyalanabilir ve çoğaltılabilir.

Garaj Kapısı Kumandası montajı tamamlayan uzman ekip tarafından özel cihazlar kullanılarak kurulmaktadır. Garaj Kapısı Kumandaları sadece tanıtıldığı projelerde aktif etki gösterebilirler.

Garaj Kapısı öncelikle proje alanına ve amacına uygun olacak şekilde üretilir. Hazır hale gelen kapıların uzman ekibimiz tarafından belirlenen alanlara montajı tamamlanır.

Garaj Kapısı elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda motor manuel pozisyonuna getirilerek açılır. Kişi eli ile alt paneldeki kapı kulpunu yukarıya doğru ittirerek Garaj Kapısını açık hale getirir.

Otomatik Garaj Kapısı her projeye özel üretilebilen bir kapı türüdür. Öncelikle uzman ekibimiz tarafından Otomatik Garaj Kapısı kullanılacak proje alanı incelenerek gerekli bilgiler toplanır.

Firmanın istekleri ve ekibin tespitleri göz önünde bulundurularak projeye en uygun işleve sahip, estetik, dayanıklı Garaj Kapısı üretimine başlanır.

Birçok farklı teknik özelliği, her projeye uyumlu olmasını sağlayacak değişkenleri bulunan Garaj Kapısı Göksu Kapı bünyesinde uzun yıllardır uzman ekip tarafından üretilerek tüm dünyanın ihtiyaçlarını larşılamaktadır.

Garaj Kapısı kullanılan projelerde araç sahibi aşağı inmeden kumandası ile kapıyı açıp kapatabilir. Projeye özel olarak kurulan ve sadece o alanda kullanılan kapılarda etki gösteren bu kumanda uzman ekibimiz tarafından kopyalanabilir ve çoğaltılabilir.

Garaj Kapısı öncelikle proje alanına ve amacına uygun olacak şekilde üretilir. Hazır hale gelen kapıların uzman ekibimiz tarafından belirlenen alanlara montajı tamamlanır.

Garaj Kapısı ayarı uzman ekip tarafından yapılan montaj sonrasında projeye ve kullanıma en uygun olacak şekilde yapılmaktadır.

Garaj Kapısı çalışır hale geldikten sonra size kurulumu yapan ekip tarafından gerekli bilgiler verilecek, Garaj Kapısı Kullanım Kılavuzu bırakılacaktır.

Garaj Kapısı ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara uzman ekibimiz tarafından yazılan bu makalemizde yanıt bulabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz bir konu oluşursa web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, whatsapp ikonuna tıklayarak canlı mesajlaşabilirsiniz.

Otomatik Garaj Kapısı elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda motor manuel pozisyonuna alınarak açılır. Kişi eli ile alt paneldeki kapı kulpunu yukarıya doğru ittirerek Garaj Kapısını açık hale getirir.

Otomatik Garaj Kapısı montajı tamamlayan ekip tarafından kurulumu yapılarak size verilen Garaj Kapısı Kumandası kullanılarak aracınızdan inmeden açıp kapatabileceğiniz bir kapı türüdür.

Fotoselli Kapı Fiyatları belirlenirken ücrette değişikliğe neden olabilecek birçok farklı neden bulunmaktadır. Sizlere en doğru fiyatı verebilmemiz için ihtiyaç duyduğunuz Fotoselli Kapı modelini ve arzu ettiğiniz diğer özellikleri öğrenmemiz gerekmektedir.

Fotoselli Kapılar ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilir, Fotoselli Kapı Fiyatları hakkında detaylı bilgileri Hemen Bize Ulaşın metnine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Fotoselli Kapılar bina girişleri, site girişleri, mağazalar, otoparklar, havaalanları, okullar, fabrikalar, hastaneler, oteller gibi sirkülasyonun fazla olduğu anlarda sıkça kullanılır.

Fotoselli Kapı Ayarı uzman ekip tarafından yapılan montaj sonrasında projeye ve kullanıma en uygun olacak şekilde yapılmaktadır.

Fotoselli Kapı çalışır hale geldikten sonra size kurulumu yapan ekip tarafından gerekli bilgiler verilecek, Fotoselli Kapı Kullanım Kılavuzu bırakılacaktır.

Fotoselli Kapı ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara uzman ekibimiz tarafından yazılan bu makalemizde yanıt bulabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz bir konu oluşursa web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, whatsapp ikonuna tıklayarak canlı mesajlaşabilirsiniz.

Fotoselli kapılarda iki kanat bulunur. Giriş veya çıkış yapacak kişi kapıya yaklaşarak kapının üstünde bulunan fotosel tarafından algılanır. Otomatik olarak açılan kapı kişi geçiş yaptıktan sonra otomatik olarak kapanır.

Fotoselli Kapı Arızaları arasında;

 • Kapının açılmaması veya kapanmaması,
 • Uzaktan kontrol edilme işlevini yerine getirememesi,
 • Trafosunda yanma yaşanması,
 • Motorunun çalışmaması veya takılarak çalışması,
 • Dişlilerin fonksiyonel olarak çalışmaması,

gösterilebilir.

Fotoselli Kapı öncelikle proje alanına ve amacına uygun olacak şekilde üretilir. Hazır hale gelen kapıların uzman ekibimiz tarafından belirlenen alanlara montajı tamamlanır.

Fotoselli Kapı geçiş yapacak insanları algılayabilme özelliğine sahip olan ve özellikle gün içinde giriş - çıkış miktarının yoğun olduğu binalarda kullanılan, kendiliğinden açılıp kapanabilen kapı türüdür.

Fotoselli Kapılar dayanıklı, güvenli ve uzun ömürlü ürünlerdir. Nadirde olsa meydana gelen arızalar uzman ekibimiz tarafından tespit edilerek giderilir.

Otomatik Fotoselli Kapı Ayarı uzman ekip tarafından yapılan montaj sonrasında projeye ve kullanıma en uygun olacak şekilde yapılmaktadır.

Otomatik Fotoselli Kapı çalışır hale geldikten sonra size kurulumu yapan ekip tarafından gerekli bilgiler verilecek, Fotoselli Kapı Kullanım Kılavuzu bırakılacaktır.

Fotoselli Kapı ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara uzman ekibimiz tarafından yazılan bu makalemizde yanıt bulabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz bir konu oluşursa web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, whatsapp ikonuna tıklayarak canlı mesajlaşabilirsiniz.

Fotoselli Kapı öncelikle proje alanına ve amacına uygun olacak şekilde üretilir. Hazır hale gelen kapılar uzman ekibimiz tarafından belirlenen alanlara takılır.

Fotoselli Kapının açılma hızı ayarlanabilir yapıdadır. Montaj sonrası size verilen Fotoselli Kapı Kullanım Kılavuzunda ve web sitemizde var olan teknik özellikler kısmında bu durum detaylı olarak açıklanmıştır.

(Kapının genişlik ve yüksekliğine göre uygun olan değeri belirleyiniz . ( 80 – 250 Devir ) Çıkmak için menü - esc – auto tuşlayınız.)

Fotoselli kapı yanlara doğru otomatik bir şekilde açılan kapılardır. Fotosel kelime anlamı olarak içerisinde bulunan sensörlü donanım sayesinde ışıkları algılayarak harekete geçmektedir.

Dolayısıyla Fotoselli Kapı içeriye girecek olan veya dışarıya çıkacak olan bireyleri algılayarak otomatik olarak açılacaktır.

Fotoselli kapı doğramasına takılan kilit zemine bir kilit karşılığı açılarak doğramanın zemine sabitlenmesini sağlar. Bu kilitleme yöntemi mekanik kilitleme yöntemidir.

Kapı Fotoseli giriş çıkış esnasında kişilerin arkasından otomatik olarak kapanır ve bu sayede ısınma sorunu yaşanmaz. Bu durum enerji ve para tasarrufu sağlar.

Ayrıca Fotoselli Kapılar giderek çok daha fazla insanların otomatik garaj kapısını tercih etmesine ve ev ortamlarında kullanılmasına olanak tanımaktadır.

Fotosel fotodetektör, ışık sensörü, optik dedektör, optoelektronik sensörler fotoelektrik etki kullanarak algıladığı ışını elektrik sinyaline dönüştüren veya gelen radyasyona bağlı bir elektrik direnci gösteren bir sensör türüdür.

Kayar Kapı birçok çeşidi olan ve değişik amaçlarla kullanılabilen yaygın bir Otomatik Kapı türüdür. Otomatik bir kapının binaya uygun bir mekanizma üzerinde kayarak açıldığı tüm kapı tipleri Yana Kayar Kapı kapsamında değerlendirilebilir.

Kayar Kapı kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Kayar Kapı Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yana Kayar Kapı ray ve transmisyon mili üzerinde güç uygulaması ile hareket eden demir, ahşap, alüminyum veya çelikten üretilen Otomatik Kapı modelidir.

Demir olarak üretilmiş Yana Kayar Kapı Sistemleri ferforje kapı, çit kapı, tel kapı gibi mekanik aksamlardan meydana gelmektedir.

Yana Kayar Kapı kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Yana Kayar Kapı Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Kayar Kapı üretilmeden önce uzman ekip tarafından montaj yapılacak bölge incelenir. Yapılan tespitler göz önünde bulundurularak Kayar Kapı Modelinde kullanılan mekanizmalar belirlenir.

Projeye uygun üretilen kapılar binanın tamamlanması ile birlikte belirlenen alanlara uzman ekibimiz tarafından yerleştirilir. Sürecin tamamlanması sonucu ekibimiz kullanıcılar için geliştirilen Kayar Kapı Kullanım Kılavuzunu tarafınıza teslim eder.

Oldukça zarif, dayanıklı ve kullanışlı olan Kayar Kapılar ile ilgili merak ettiklerinizi web sitemizde yer alan whatsapp ikonuna tıklayarak bize yazabilirsiniz.

Bariyer sistemlerinden biri olan kayar kapılar; apartman otoparkı, bahçe, şahsi garaj gibi özel alanlara başkalarının girmesini önlemeyi amaçlayan, güvenlik için kullanılan bir sistemdir. Kayar kapıların çalışması ise kayar kapı motoru ile gerçekleşmektedir.

Otomatik Kayar Kapı kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Otomatik Kayar Kapı Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kayar Kapı üretilmeden önce uzman ekip tarafından montaj yapılacak bölge incelenir. Yapılan tespitler göz önünde bulundurularak Kayar Kapı Modelinde kullanılan mekanizmalar belirlenir.

Projeye uygun üretilen kapılar binanın tamamlanması ile birlikte belirlenen alanlara uzman ekibimiz tarafından yerleştirilir. Sürecin tamamlanması sonucu ekibimiz kullanıcılar için geliştirilen Otomatik Kayar Kapı Kullanım Kılavuzunu tarafınıza teslim eder.

Oldukça zarif, dayanıklı ve kullanışlı olan Otomatik Kayar Kapılar ile ilgili merak ettiklerinizi web sitemizde yer alan whatsapp ikonuna tıklayarak bize yazabilirsiniz.

Yana Kayar Kapı Motoru kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Yana Kayar Kapı Motoru Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Raysız Yana Kayar Kapı kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Raysız Yana Kayar Kapı Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yükleme Rampası ürün, araç, hayvan gibi taşınması gereken maddelerin yüklendiği yerlerde taşıma aracı ve yükleme alanı arasındaki kot farkının ortadan kaldırılmasını sağlayan, kullanım amacına göre birçok farklı çeşidi bulunan iş hayatına yardımcı bir üründür.

Yükleme Rampası üretimi sırasında dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de İş Güvenliğidir. Yükleme Rampasını kullanacak kişilerin güvenle çalışabilmesi için;

 • Doğru Tasarım,
 • Yükleme - İndirme Trafiği Belirleme,
 • Araç Sabitlenme,
 • Düşme Önleyici Sistemler,
 • Uygun Aydınlatma Sistemi,
 • Temizlik Prosedürleri,
 • Personel Eğitimi,

hususlarına eğilmeli ve göz önünde bulundurup üretim yapılmalıdır.

Yükleme Rampası üretilip kullanılacağı projeye uygun halde montajı yapıldıktan sonra yasalarla belirlenen periyotlar içerisinde bakımının ve kontrollerinin yapılması çalışanların sağlığı için çok önemlidir.

Göksu Kapı olarak ürettiğimiz tüm Yükleme Rampası modellerinin kullanım kılavuzunu firmalara sunmaktayız. Bunun dışında web sitemizde uzmanlarımız tarafından yazılan makaleleri inceleyerek aklınızdaki sorulara yanıt bulabilir, iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Göksu Kapı olarak uzun yıllardır üretimine devam ettiğimiz Yükleme Rampası ve Körükleri uzman ekibimiz tarafından sizinle yapılan görüşme ve proje incelemesi sonrası yapılmaktadır.

İşletmenin ihtiyacına ve projesine en uygun Yükleme Rampası çeşidi, doğru ölçüler belirlenerek üretilmekte ve kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Seksiyonel Kapı yani Sectional Door bölümlü, ayrılabilir parçalardan meydana gelen kapı kelimesinin Türkiye'de Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe ifade edilme biçimidir.

Seksiyonel Kapı Yayı kapının modeline ve kurulduğu alana uygun olacak şekilde profesyonel ekibimiz tarafından kurulmaktadır.

Öncelikle Seksiyonel Kapı ihtiyacı duyulan projede uzman ekibimiz tarafından durum tespiti yapılmalıdır. Seksiyonel Kapı müstakil ev, apartman, site, fabrika, depo vb. birçok alanda kullanılabildiği için öncelikle kullanılacak alan ve ihtiyaçlar - istekler tespit edilmelidir.

Seksiyonel Kapı Montajı ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilirsiniz.

Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları farklı yataklama seçenekleri ile imal edilebilmesi nedeniyle farklı ücretler ile üretilmesine rağmen fonksiyonları ve estetik yapısı dikkate alındığında oldukça uygun fiyatlara sahip olunabilen bir kapı modelidir.

Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilirsiniz.

Seksiyonel Kapı birçok farklı amaçla ve birbirinden değişik alanlara kurulabilen estetik, dayanıklı ve fonksiyonel bir kapı türüdür. Seksiyonel Kapılar otomatik ve manuel olmak üzere 2 yapıda çalışabilmektedir.

Seksiyonel Kapı modeline, kullanım yerine ve amacına bağlı olarak tercih edilecek Seksiyonel Kapı Motoru değişiklik göstermektedir. Proje için seçilen Seksiyonel Kapının fonksiyonel, estetiksel ve teknik özellikleri göz önünde bulundurularak en uygun güce sahip motor seçilmektedir.

Seksiyonel Kapı Motoru Fiyatları projeye en uygun Seksiyonel Kapı belirlendikten sonra seçileceği için farklı fiyatlar çıkabilir. Çünkü Seksiyonel Kapı Motorlarının birçok farklı özellikte seçeneği bulunmaktadır.

Seksiyonel Kapı Motoru Fiyatları ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilirsiniz.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Fiyatları farklı yataklama seçenekleri ile imal edilebilmesi nedeniyle farklı ücretler ile üretilmesine rağmen fonksiyonları ve estetik yapısı dikkate alındığında oldukça uygun fiyatlara sahip olunabilen bir kapı modelidir.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Fiyatları ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilirsiniz.

Hermetik kelime anlamı sızdırmazdır. Yalıtım özelliği çok yüksek olan otomatik kapı sistemleri Hermetik Kapı olarak ifade edilmektedir.

Hermetik Kapı isminden de anlaşılacağı gibi bulunduğu ortama yüksek sızdırmazlık ve yalıtım sağlayan, otomatik olarak açılıp - kapanabilen kapı sistemidir.

Projelerin belirli bir miktarda geçirgenlik istediği durumlarda kullanılan kapı türü Yarı Hermetik Kapı olarak ifade edilmektedir.

Tam sızdırmazlık hedeflenen projelerde kullanılan, bulunduğu ortamdan dışarıya ve dışarıdan içeriye hiçbir ses, toz, hava girmemesini sağlayan Hermetik Kapı modelidir.

Endüstriyel Kapı daha çok sanayi alanlarında kullanımı tercih edilen Seksiyonel Kapı çeşidi olarak ifade edilebilir. Endüstriyel Kapılar garaj, depo, konut, otopark, galeri, üretim deposu, oto yıkama tesisi, atölye, sergi ve fuar alanları gibi giriş - çıkış denetimi sağlanması gereken tüm alanlarda Endüstriyel Seksiyonel Kapı adıyla kullanılmaktadır.

Seksiyonel kapı ülkemizde ayrılabilen, bölümlenebilen parçalardan oluşan kapılara verilen isimdir. İngilizce karşılığı Sectional Door olan bu kapılar bölüm bölüm yapısı sayesinde birçok konuda kullanıcılara kolaylık sunmaktadır.

Endüstriyel Kapı üst düzey yalıtım ve güvenlik imkanı sağlayan, genellikle fabrika, depo gibi sanayi kuruluşlarında kullanılan Seksiyonel Kapı modelidir. Endüstriyel Kapı modelleri arasında;

 • Endüstriyel Otomatik Kapı
 • Endüstriyel Fotoselli Kapı
 • Endüstriyel Akordiyon Kapı
 • Endüstriyel Çelik Kapı
 • Endüstriyel Branda Kapı
 • Endüstriyel Katlanır Kapı
 • Endüstriyel Sarmal Kapı
 • Endüstriyel Kayar Kapı

gösterilebilir.

Otomatik Kapılar kişinin veya cismin kapıya yaklaştığını anlayan sensörün tetiklemesi ile çalışmaya başlar.

Günümüzde Otomatik Kapıların büyük çoğunluğu kapının açılıp - kapanmasını tetiklemek için kapı yanlarına takılan hareket algılama sensörleri ya da optik sensörler kullanmaktadır. Bu sensörler cisim algılamaya devam ettiği sürece kapı açık kalır.

Fotoselli kapılar genelde iki kanattan oluşur. İşletmeye giriş - çıkış yapacak kişiler kapıya yaklaştığı zaman kapı üstünde bulunan fotesel tarafından algılanır ve kapı otomatik olarak açılır. Kişi ya da kişiler geçiş yaptıktan sonra kapı yeniden otomatik olarak kapanır.

Seksiyonel kelimesi dilimize ingilizce den girmiş bir kelime olup bölümlü, parçalı, ayrılabilir anlamını taşımaktadır. Bu sebeple parçalı ve ayrılabilen panellere sahip kapılar Seksiyonel Kapı olarak ifade edilir.

Yangın Kapısı kullanılacağı binanın boyutlarına bağlı olmakla birlikte olabildiğince geniş üretilir. İnsanların panik anında hızla tahliye olmasını sağlayan bu durum can kaybı olmaması için önemlidir.

Ayrıca yanmaz madde kullanılarak üretilen Yangın Kapıları içeriden kolayca açılabilirken dışarıdan açılamazlar. İçeride bulunan dumanı ve alevi dışarıya iletmeyen bu kapılar ayrıca kendiliğinden kapanma özelliğine sahiptir.

Yangın Kapısı farklı amaçlarla inşa edilen binaların yangından korunması için yapılan çalışmalarda en önemli rolü üstlenen yangın güvenliği ünitesidir. Barınma, çalışma veya depolama amacıyla kullanılan binalarda oluşabilecek yangın vakalarında çalışanların, konaklayanların ve çevrede bulunanların sağlığını korumaya yarar.

Yangın vakalarında insanların binaları sağlıklı şekilde terk etmelerini sağlayan Yangın Çıkış Kapısı kullanılacağı yapıya özel olarak farklı modellerde üretilmektedir. Yangın Kapısı temel amacı insanların zarar görmeden binadan ayrılarak dışarıya veya yangın merdivenlerine ulaşabilmesidir.

Her binanın sahip olduğu alan ve ihtiyacı göz önünde bulundurularak farklı boyutlarda ve özelliklerde olacak şekilde projeye özel üretilen Yangın Kapıları Montajı uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.

Yangın Kapısı kullanıldığı binada yaşanan yangın veya acil bir durumda insanların hafif bir itmesi ile içeriden dışarıya doğru açılmaktadır. Isınmaz ve yanmaz özel maddeler kullanılarak üretilen bu kapılara temas eden kişiler asla zarar görmez.

Yangın Merdiveni Kapısı olarak da adlandırılan Yangın Kapıları insanların bir tehlike anında kolayca ve hızla yangın merdivenine ulaşarak oradan tahliye olmalarını sağlayacak yapıda olmalıdır.

Yangın Merdiveni Kapısı veya Yangın Çıkış Kapısı olarak bilinen kapılar kullanıldığı binada oluşan yangın veya acil bir durum anında insanların hafif bir itmesi ile içeriden dışarıya doğru açılmaktadır. Isınmaz ve yanmaz özel maddeler kullanılarak üretilen bu kapılara temas eden kişiler asla zarar görmez.

Yangın Kapısı yapılmadan önce uzman ekibimiz projeyi inceleyerek kapının modelini, ölçülerini, özelliklerini ve kullanılacak malzemeleri belirler. Göksu Kapı üretim alanlarında uzman ekibimiz tarafından belirlenen yapıdaki Yangın Kapıları en yüksek kalite ve en uygun fiyat politikamıza uygun olacak şekilde üretilir.

Yangın Kapısı Kilidi kapının üretimi sürecinde entegre edilerek montaj yapılırken aktif hale getirilir.

Yangın Kapıları sızdırmaz, ısı tutmaz ve yanmaz özel malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede acil durumda içerideki insanlar rahatça dışarıya çıkabilecek alan bulurken, yangının etkileri dış çevreye yansımamış olur.

Yangın Kapısı öncelikle yangın veya herhangi bir acil durum anında insanların binayı güvenle terk etmesini sağlar. Ayrıca bina içerisinde oluşan duman ve sıcaklığın dışarıya geçmesine engel olur.

Yangın Kapısı tehlike anında içeride bulunan insanların kolayca açabileceği yapıda üretilir. İmalat aşamasında kullanılan Yangın Kapısı Kilidi sayesinde bu kapılar dışarıdan açılamaz. Bu durum hırsızlık vakalarının önlenmesini sağlar.

Yangın Kapısı dışarıdan açılamaz. Bu yapıda üretilmesi sayesinde binada görülebilecek hırsızlık olayları engellenir.

Yangın Kapısı Yayı kapının üretimi sürecinde entegre edilerek montaj yapılırken aktif hale getirilir.

Yangın Kapısı içeriden dışarıya doğru açılmaktadır.

Yangın Çıkış Kapısı kullanıldığı binada yaşanan yangın veya acil bir durumda insanların hafif bir itmesi ile içeriden dışarıya doğru açılmaktadır. Isınmaz ve yanmaz özel maddeler kullanılarak üretilen bu kapılara temas eden kişiler asla zarar görmez.

Yangın Kapıları sızdırmaz, ısı tutmaz ve yanmaz özel malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede acil durumda içerideki insanlar rahatça dışarıya çıkabilecek alan bulurken, yangının etkileri dış çevreye yansımamış olur.

Her binanın sahip olduğu alan ve ihtiyacı göz önünde bulundurularak farklı boyutlarda ve özelliklerde olacak şekilde projeye özel üretilen Yangın Kapıları Montajı uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatları kapının entegre edileceği alanın büyüklüğü ve istenilen özellikler göz önünde bulundurulduğunda değişkenlik göstermektedir. Kapının estetik yapısı ve arzu edilen aksesuarların kullanımı fiyatı direkt olarak etkilemektedir.

Yangın Kapısı Fiyatları kapı üretiminde kullanılacak malzeme kalitesi ve kapının ölçüsüne bağlı olarak yükselmektedir. Yazımızda size açıklamaya çalıştığımız menteşe, kilit, kol gibi mekanizmalar ve kanat sayısı fiyatlarda farklılıklara yol açmaktadır.

Yangın Kapısı binaya uygun olacak renkte üretilebilir.

Yangın Kapısı yapılmadan önce uzman ekibimiz projeyi inceleyerek kapının modelini, ölçülerini, özelliklerini ve kullanılacak malzemeleri belirler. Göksu Kapı üretim alanlarında uzman ekibimiz tarafından belirlenen yapıdaki Yangın Kapıları en yüksek kalite ve en uygun fiyat politikamıza uygun olacak şekilde üretilir.

Fotoselli Kapı Fiyatları kapının boyutu, kullanılan motor türü, kanat sayısı de diğer opsiyonel özellikler göz önünde bulundurularak çok geniş bir skala da değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyatlar yazılmak istenirse ..... TL den başlayıp ..... TL ye gidebilen fiyatlar görülmektedir.

Otomatik Kapı Fiyatları kapının boyutu, kullanılan motor türü, kanat sayısı de diğer opsiyonel özellikler göz önünde bulundurularak çok geniş bir skala da değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyatlar yazılmak istenirse ..... TL den başlayıp ..... TL ye gidebilen fiyatlar görülmektedir.

Projenize %100 uyumlu Otomatik Kapı modeline en uygun fiyatlarla ulaşabilmek için bize ulaşarak uzman personelimizle görüşme yapabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sensörü kullanıldığı yapının büyüklüğüne ve giriş - çıkış kapısının hakim olduğu alana göre ayarlanmaktadır. Öncelikle binanın kullanım amacına uygun olan Otomatik Kapı Modeli ve buna uygun bir sensör tipi belirlenmelidir.

Otomatik Kapı Montajı tamamlandıktan sonra uzman ekip tarafından yapılacak sensör ayarlaması sayesinde kapıya belirli bir yakınlığa kadar gelen insan ve cisimler algılanarak kapı açılıp - kapanmasını sağlayan motor sistemi tetiklenecektir.

Otomatik Kapı Sistemleri elektrik kesildiği durumlarda manuel olarak motorun hareket ettirilmesi ile açılabilir. Bu gibi durumlarda ne yapmanız gerektiğini web sitemizdeki ilgili yazıda öğrenebilir, bize ulaşarak uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Otomatik Kapı kumanda kullanılmadan manuel açma kutusu yardımıyla açılabilir. Otomatik Kapının dış kutusunu açarak motor manuel çubuğu veya zinciri ile açabilirsiniz.

Otomatik Kapı Ayarı uzman ekip tarafından yapılan montaj sonrasında projeye ve kullanıma en uygun olacak şekilde yapılmaktadır.

Otomatik Kapı çalışır hale geldikten sonra size kurulumu yapan ekip tarafından gerekli bilgiler verilecek, Otomatik Kapı Kullanım Kılavuzu bırakılacaktır.

Otomatik Kapı ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara uzman ekibimiz tarafından yazılan bu makalemizde yanıt bulabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz bir konu oluşursa web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, whatsapp ikonuna tıklayarak anlık mesajlaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı kendisine yaklaşıldığında algılayarak açılan - kapanan sistemlerdir. Otomatik Kapı açılış - kapanış işlemleri genellikle elektrik gücü ile sağlanır. Kapı mekanizmasında kullanılan sensör veya fotosel sayesinde hareket eden kişi algılanır ve kapı otomatik olarak açılır. Sensör istenmesi halinde düğme, kart, şifre gibi giriş seçenekleri ile değiştirilebilir.

Otomatik Kapı Çalışma Sürecinde öncelikle radar sistemi devreye girer. Kişinin, aracın veya ürünün belirlenen alana yaklaşması ile radar sistemi algılayıp kontrol panelini tetikler. Kapının üst kısmında yer alan bu bölüm açık veya kapalı olma durumunu kontrol eder.

Bu aşamadan sonra Otomatik Kapı Sistemini oluşturan kanat bölümü ve motor devreye girer. Kapının kanatlarının açılıp kapanması motorun temelinde olduğu yürütme sistemi sayesinde gerçekleşir. Kanatların açılış - kapanış hızı yine motor ünitesinden ayarlanabilir.

Fotoselli Kapı kendisine yaklaşıldığında algılayarak açılan - kapanan sistemlerdir. Fotoselli Kapı açılış - kapanış işlemleri genellikle elektrik gücü ile sağlanır. Kapı mekanizmasında kullanılan fotosel sayesinde hareket eden kişi algılanır ve kapı otomatik olarak açılır.

Fotoselli Kapı Çalışma Sürecinde öncelikle radar sistemi devreye girer. Kişinin, aracın veya ürünün belirlenen alana yaklaşması ile radar sistemi algılayıp kontrol panelini tetikler. Kapının üst kısmında yer alan bu bölüm açık veya kapalı olma durumunu kontrol eder.

Bu aşamadan sonra Fotoselli Kapı Sistemini oluşturan kanat bölümü ve motor devreye girer. Kapının kanatlarının açılıp kapanması motorun temelinde olduğu yürütme sistemi sayesinde gerçekleşir. Kanatların açılış - kapanış hızı yine motor ünitesinden ayarlanabilir.

Otomatik Kapı sistemleri mekanizmalarında bulunan açılıp - kapanmayı durdurarak sürekli açık kalmalarını sağlayan özellik aktif edilerek istenildiği süre boyunca kapanmadan kullanılır. Bu duruma geçişin kısa sürede çok yoğun olacağı durumlarda enerji tasarrufu için başvurulmaktadır.

Otomatik Bahçe Kapısı elektrik olduğu süreçte kumanda veya farklı bir tetikleyici kullanılarak kolayca açılıp kapatılabilir. Elektrik kesintisi olduğu anlarda motor rayı üzerinde bulanan ip aşağı doğru çekilerek manuel olarak da açılabilir.

Halk arasında otomatik açılır kapanır kapı olarak da ifade edilen kapılar Otomatik Kapı ve Fotoselli Kapı sistemleridir. Yapılarında bulunan sensör, fotosel gibi algılayıcılar sayesinde temas olmadan açılıp kapanırlar.

Kapı Sensörü Otomatik Kapı adı verilen kapı türlerinde kapının kişiyi, ürünü, aracı algılayarak kendiliğinden açılıp kapanmasını sağlar.

Otomatik Kapı Radarı önünde esen rüzgardan dolayı bir cisim hareket ediyor olabilir, kapının üzerinde açık ya da kapalı etiketi sallanıyor olabilir. Bu durum kapının kendiliğinden açılmasına neden olur. Ayrıca kapının radar ayarı bozulmuş veya kapı kendi kanadını algılıyor olabilir. Yapılacak en doğru hareket uzman personelden yardım istemektir.

Kapı Otomatiğinin sağlıklı çalışmamasına radar, sensör, fotosel, kapı kanadı, kapı motoru gibi pek çok kapı mekanizması neden olabilir. Otomatik Kapı Sisteminde problem yaşıyorsanız firmamıza ulaşarak uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Apartmanlarda kullanılan kapı otomatik kilitlerini besleyen trafoda doğrultma devresi olmaz. 12 V. AC ile çalışır.

Manuel açma kutusundan kapıyı açmayı deneyebilirsiniz. Otomatik Kapının dış kutusunu açarak motor manuel çubuğu veya zinciri ile açabilirsiniz.

Otomatik Kapı kumanda kullanılmadan manuel açma kutusu yardımıyla açılabilir. Otomatik Kapının dış kutusunu açarak motor manuel çubuğu veya zinciri ile açabilirsiniz.

Otomatik Kapı Ayarı uzman ekip tarafından yapılan montaj sonrasında projeye ve kullanıma en uygun olacak şekilde yapılmaktadır.

Otomatik Kapı çalışır hale geldikten sonra size kurulumu yapan ekip tarafından gerekli bilgiler verilecek, Otomatik Kapı Kullanım Kılavuzu bırakılacaktır.

Otomatik Kapı ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara uzman ekibimiz tarafından yazılan bu makalemizde yanıt bulabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz bir konu oluşursa web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, whatsapp ikonuna tıklayarak anlık mesajlaşabilirsiniz.

Otomatik kapılarda iki kanat bulunur. Giriş veya çıkış yapacak kişi kapıya yaklaşarak kapının üstünde bulunan radar sistemi tarafından algılanır. Otomatik olarak açılan kapı kişi geçiş yaptıktan sonra otomatik olarak kapanır.

Otomatik Kapı hız ayarı kapı mekanizmasına göre değişmekle birlikte motorun çalışma gücüne etki edilecek mekanizma düzenlenerek yapılmaktadır.

Otomatik Kapı Sensörü kendisine yaklaşan kişiyi, aracı veya ürünü fark ederek radar sistemini ve hareket sistemini tetikleme prensibi ile çalışır.

Otomatik Kapı Şifresi şifre giriş panelinden size uzman ekibimiz tarafından aktarılan yöntem takip edilerek güncellenebilir.

Otomatik Kapı kumanda kullanılmadan manuel açma kutusu yardımıyla elle açılabilir. Otomatik Kapının dış kutusunu açarak motor manuel çubuğu veya zinciri ile açabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sensörü kullanıldığı yapının büyüklüğüne ve giriş - çıkış kapısının hakim olduğu alana göre ayarlanmaktadır. Öncelikle binanın kullanım amacına uygun olan Otomatik Kapı Modeli ve buna uygun bir sensör tipi belirlenmelidir.

Otomatik Kapı Montajı tamamlandıktan sonra uzman ekip tarafından yapılacak sensör ayarlaması sayesinde kapıya belirli bir yakınlığa kadar gelen insan ve cisimler algılanarak kapı açılıp - kapanmasını sağlayan motor sistemi tetiklenecektir.

Otomatik Kapı Kumandası her kapı modeli ve proje için özel olarak ayarlanan, sadece o projeyi çalıştıran mekanizmalardır. Özel cihazlar kullanılarak istenilen sayıda kumanda kopyalanarak binayı kullanan kişilere verilebilir.

Göksu Kapı olarak ürettiğimiz Otomatik Kapı Sistemleri proje baz alınarak en uygun olacak modelde ve özelliklerde imal edilmektedir. Otomatik Kapı genelde 4 + 4 lamine ya da temperli cam malzeme kullanılarak üretilir.

Alüminyum şase kullanılarak üretilen Otomatik Kapı sistemlerinde bulunan elektronik kart sayesinde Otomatik Kapı Motoru harekete geçirilir. Mekanizmada bulunan kayış, tekerlek ve rulman sayesinde kapı açılıp kapanmaktadır.

Otomatik Kapı kullanılacağı projenin alanına bağlı olarak belirlenen ölçülerde üretilmektedir. Otomatik Kapı Sistemleri üretiminde gelen talep doğrultusunda monte edilecek projenin özelliklerine göre farklı malzemeler de kullanılabilmektedir.

Otomatik Kapı Fiyatları belirlenirken ücrette değişikliğe neden olabilecek birçok farklı neden bulunmaktadır. Sizlere en doğru fiyatı verebilmemiz için ihtiyaç duyduğunuz Otomatik Kapı modelini ve arzu ettiğiniz diğer özellikleri öğrenmemiz gerekmektedir.

Otomatik Kapılar ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilir, Otomatik Kapı Fiyatları hakkında detaylı bilgileri web sitemizdeki iletişim kısmında bulunan kanallardan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Otomatik Kapı Sensörü projelerde kullanılan tüm Otomatik Kapı Sistemlerinde önemli parçalardan biri olmakla birlikte farklı çeşitleri bulunmaktadır. Otomatik Kapılarda kullanılan sensör çeşitleri arasında kızıl ötesi sensör sistemi, basınç sistemi, mikrodalga radar sistemi, düğme veya manyetik kartla çalışan sistemler gösterilebilir.

Otomatik Kapı Sistemleri projenize özel olarak üretildikten sonra bu alanda uzman ekip tarafından kullanılacağı alana monte edilerek gerekli tüm ayarlamalar yapılır. Bu süreç tamamlandığında kapınız kullanıma hazır hale gelir.

Otomatik Kapı üretim amacı ve teknik özellikleri sayesinde insanlara kullanım kolaylığı, güvenlik, zaman kazancı ve konfor sağlayan kullanılacağı alana göre birçok farklı modelde üretilebilen kapı sistemlerinin genel adıdır.

Göksu Kapı tarafından üretilen Otomatik Kapı Sistemleri her projeye ve binaya %100 uyum sağlamaktadır. Fiziksel bir temas gerektirmeden açılan Otomatik Kapılar kullanıldıkları alana estetiksel ve fonksiyonel birçok katkı sağlar.

Sensörlü Otomatik Kapı üretim amacı ve teknik özellikleri sayesinde insanlara kullanım kolaylığı, güvenlik, zaman kazancı ve konfor sağlayan kullanılacağı alana göre birçok farklı modelde üretilebilen kapı sistemlerinin genel adıdır.

Hangar Kapısı klasik bir depo veya tesis kapısından çok daha farklı bir yapıya sahip olarak üretilen, özel bir hangar kapısı motor sistemi ile çalışan ve kullanım yerine göre birçok farklı etkilere karşı yalıtım oluşturan bir kapı modelidir.

Hangar alanları klasik bir depodan çok daha fonksiyonel bir şekilde kullanılan ayrıntılara sahip bir bölge olmakla birlikte bu yapılarda yüksek özelliklere sahip ve profesyonel bir Hangar Kapısı kullanılması gerekir.

Hangarın boyutuna ve kullanım amacına göre farklı çeşitlerde Hangar Kapıları üretilmektedir. Günümüzde en sık üretilen Hangar Kapısı Modelleri arasında;

 • Uçak Hangar Kapısı
 • Teleskopik Hangar Kapılar
 • Katlanır Hangar Kapılar
 • Yana Kayar Hangar Kapılar
 • Otomatik Hangar Kapılar
 • Sürgülü Hangar Kapısı

bulunmaktadır.

Projenize en uygun Hangar Kapıları Göksu Kapının uzman ekibi tarafından büyük bir titizlik ve %100 uyum içerisinde üretilmektedir. Kapının kullanılacağı Hangarın boyutu ve kullanım amacı göz önüne alınarak en güvenli, pratik ve uygun fiyatlı Hangar Kapısı üretilip işletmenin kullanımına sunulmaktadır. 

Döner Kapı;

 • Üzerinde kanatları bulunan,
 • Bu kanatlar sayesinde geçiş kolaylığı sağlayan,
 • Ortamın ısısını koruyarak enerji tasarrufu sağlayan,
 • Kullanıldığı yapılara prestij ve estetik katan,

kapı sistemleridir.

Özellikle otel, alışveriş merkezi, banka, hastane, plaza, rezidans gibi yapılarda kullanılan, entegre edildiği binaya prestij katan, insanların içine girdiğinde geniş ve ferah bir ortamla karşılaştığı otomatik kapı sistemleridir.

Projelere konfor ve estetiklik katan Otomatik Döner Kapı sistemleri ayrıca dünyada enerjinin bu kadar değerli hale geldiği bu dönemde işletmelerin zamandan ve enerjiden tasarruf etmelerine imkan tanımaktadır.

Döner Kapı üretimi sırasında kullanılan birçok farklı mekanizma vardır. Göksu Kapının uzman ekipleri Döner Kapının kullanılacağı alanda gerekli incelemeleri yaparak ve projenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak amaca en uygun Döner Kapı üretimini gerçekleştirirler.

Döner Kapının temel amacı kalabalık mekanlarda insanların hızlı giriş - çıkış yapması sağlanırken aynı zamanda güvenliklerinin de ön planda tutulmasıdır.

Döner Kapı Sistemleri kendisine bir canlı yaklaştığı sırada bu durumu algılayarak otomatik olarak 360° dönmeye ve geçişi kolaylaştırmaya başlar. Bu kapıların sorunsuz çalışmasını sağlayan birkaç mekanizma bulunmakta ve bu sayede kapı hatasız çalışmaktadır.

Döner Kapı sisteminde geçiş sırasında kişiyi algılamasına yardım eden sensör bulunur. Bu sayede dönme olayı başlar ve kapı çalışır. Ayrıca kızıl ötesi ışınlardan oluşan bir perde mevcuttur. Kapıya bir canlı yaklaştığında bu ışın perdesini keser ve Döner Kapı Sistemleri harekete geçer.

Otomatik Kepenk bina, konut, işyeri vb. alanlarda kapı ve pencerelerin korunması yani yapının güvenliğinin sağlanması için en uygun maliyetlerle optimum çözümleri sunmakta olan sarmal sistemlerdir. Geniş profil seçeneklerine ve farklı uygulama yöntemlerine sahip olunması Otomatik Kepenk sistemlerini çok sık tercih edilir hale getirmiştir.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Switch Ayarı Kepenk Sisteminin montajını gerçekleştiren uzman ekip tarafından yapılır. Eğer Otomatik Kepenk sisteminizin çalışması sürecinde  bir problem yaşıyorsanız kurulum sırasında size verilen iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sistemleri estetik olmalarının yanı sıra oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü mekanizmalardır. Bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması Kepenk Sisteminin kullanım ömrünü daha da artırmaktadır. Otomatik Kepenk bakımı projenize mekanizmayı monte eden uzman ekip tarafından yapıldığında daha sağlıklı sonuçlar elde edilmektedir. 

Otomatik Kepenk Sisteminin açılıp - kapanma sürecinde tetikleyici olarak genellikle Kepenk Kumandası kullanılmaktadır. Kepenk sisteminin açılması için kumanda kullanılarak aktif edilen motor sisteminin hareketi sonucunda kepenk açılmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemlerinde motorun çalışması için genellikle Kepenk Kumandası tetikleyici olarak kullanılmaktadır. Elle kullanım istenmesi veya elektrik kesilmesi halinde Kepenk Sistemleri manuel olarak kontrol edilebilir. Kepenk Sisteminin manuel yani elle nasıl açılıp kapanacağı montajı gerçekleştiren uzman ekibimiz tarafından sizlere aktarılmaktadır.

Otomatik Kepenk Kumandası sadece o Kepenk Sistemine özel açılma - kapanma sürecini yönetmesi istenen bir mekanizmadır. Ev, işyeri, hastane, alışveriş merkezi, depo, fabrika gibi birçok farklı mekanda kullanılabilen Otomatik Kepenk sistemlerinde ihtiyaç duyulan sayıda Kepenk Kumandası ekibimiz tarafından özel bir cihaz yardımıyla kopyalanıp size teslim edilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk açılış - kapanış sürecinin nasıl olacağı Kepenk Montajı sonrası uzman ekip tarafından ayarlanmaktadır.

Otomatik Kepenk Motorunun çalışma esnasında kullanacağı watt kepenk boyutu, çalışma hızı gibi farklı faktörlere göre belirlenmektedir. Uzman ekibimiz tarafından Kepenk üretimi sırasında yapılan incelemede kullanılacak motorun kaç watt da çalışacağına karar verilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sistemleri oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü sistemlerdir. Açılmamasına neden olabilecek birçok farklı ihtimal bulunmaktadır. Örneğin; kumandada, motorda, yayda veya farklı mekanizmalarda hasar veya gevşeme olabilir. Yapılması gereken en doğru şey İletişim kanallarımızdan bize ulaşarak destek istemek olacaktır.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Motorunun çalışma hızı, enerji kullanımı, açılış - kapanış sürecinin nasıl olacağı gibi özellikleri Kepenk Montajı sonrası uzman ekip tarafından ayarlanmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yani elle açılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk bina, konut, işyeri vb. alanlarda kapı ve pencerelerin korunması yani yapının güvenliğinin sağlanması için en uygun maliyetlerle optimum çözümleri sunmakta olan sarmal sistemlerdir. Geniş profil seçeneklerine ve farklı uygulama yöntemlerine sahip olunması Otomatik Kepenk sistemlerini çok sık tercih edilir hale getirmiştir.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Yayı Kepenk Sisteminin montajını gerçekleştiren uzman ekip tarafından yerine takılır. Eğer Otomatik Kepenk sisteminizin çalışmasında bir problem yaşıyorsanız kurulum sırasında size verilen telefon numarasını arayarak destek alabilirsiniz.

Kepenk Fiyatları belirlenirken ücretlerde değişikliğe neden olabilecek birçok farklı etmen bulunmaktadır. Sizlere en doğru fiyatı verebilmemiz için ihtiyaç duyduğunuz Otomatik Kepenk Sisteminin boyutunu ve arzu ettiğiniz diğer özellikleri öğrenmemiz gerekmektedir.

Ayrıca Otomatik Kepenk Fiyatları ile ilgili değişikliklere neden olan durumlar arasında satış sonrası montaj hizmeti sunulması, bakım, onarım, tamir ve garanti kapsamı ile ilgili detaylar da gösterilebilir.

Otomatik Kepenk ile ilgili tüm sorularınızı Hemen Bize Ulaşınız metnine tıklayıp uzman personelimiz ile anlık mesajlaşarak veya bizi İletişim kanallarımızdan arayarak öğrenebilir, Kepenk Fiyatları hakkında en doğru rakamları bu şekilde elde edebilirsiniz.

Kepenk Sistemleri öncelikle kullanılacağı alana özel boyutlarda ve ihtiyaçları yerine getirecek opsiyonel yetenekler ile üretilir. Otomatik Kepenk Montajı alanında uzman ekipler tarafından yerine takılarak kullanılmaya başlanır.

Kepenk Sistemleri konut, işyeri, hastane, alışveriş merkezi, depo, fabrika gibi ev ve iş amaçlı kullanılan pek çok yapıda tercih edilmektedir. Bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olması üretim aşamasında bizim de geniş bir yelpazede çalışmamıza imkan sağlar.

Göksu Kapı bünyesinde 30 yılı aşkın süredir Otomatik Kapı Sistemleri üretimi gerçekleştiren uzman ekibimiz projenizde yaptıkları incelemeler ve sizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak en uygun Otomatik Kepenk Sistemi üretimini tesislerimizde gerçekleştirmektedir.

Otomatik Kepenk Sisteminin açılıp - kapanma sürecinde tetikleyici olarak genellikle Kepenk Kumandası kullanılmaktadır. Kepenk sisteminin kapanması için kumanda kullanılarak aktif edilen motor sisteminin hareketi sonucunda kepenk kapanmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk yağlanması Kepenk Sisteminin montajını gerçekleştiren uzman ekip tarafından size anlatılmaktadır. Eğer Otomatik Kepenk sisteminizin çalışmasında bir problem yaşıyorsanız kurulum sırasında size verilen iletişim bilgilerini kullanarak destek alabilirsiniz.

Kepenk Sistemleri konut, işyeri, hastane, alışveriş merkezi, depo, fabrika gibi ev ve iş amaçlı kullanılan pek çok yapıda tercih edilmektedir. Bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olması üretim aşamasında bizim de geniş bir yelpazede çalışmamıza imkan sağlar.

Göksu Kapı bünyesinde 30 yılı aşkın süredir Otomatik Kapı Sistemleri üretimi gerçekleştiren uzman ekibimiz projenizde yaptıkları incelemeler ve sizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak en uygun Otomatik Kepenk Sistemi üretimini tesislerimizde gerçekleştirmektedir.

Panjur konut, işyeri, depo, market, fabrika gibi birçok farklı binada kapı ve pencerelerin örtülmesi için kullanılan, manuel veya otomatik olarak kontrol edilebilen, ortama estetik, konfor ve güvenlik katan mekanizmaların genel adıdır.

Göksu Kapı tarafından üretilen Otomatik Panjur Fiyatları birçok farklı etmen göz önünde bulundurulduğunda farklılıklar göstermektedir. Panjur Fiyatlarında değişikliklere neden olan faktörler arasında;

 • Panjur Sisteminin Ölçüleri,
 • Panjur Panelinde Kullanılan Madde Türü,
 • Panjurun Manuel - Otomatik Olması,
 • İhtiyaç Duyulan Opsiyonel Özellikler,

gösterilebilir.

2022 Panjur Fiyatları yukarıda belirttiğimiz hususlar göz önüne alınarak projeye özel olarak belirlenmektedir. En doğru fiyatları almak ve yapınızla %100 uyumlu Panjur Sistemlerine sahip olmak için Hemen Bizi Arayınız...

Otomatik Panjur gibi mekanik önlemler hırsızları yavaşlatarak belirli bir seviyede korunma sağlar. Mekanik önlemlerin yeterli olabilmesi için alarm sistemi ile desteklenmeleri en doğrusu olacaktır.

Binaların kapı ve pencerelerinde özel bir otomasyon programı kullanılarak uzaktan kumanda, buton veya farklı bir aparat yardımıyla hareket ettirilen Panjur Sistemleri Otomatik Panjur olarak ifade edilmektedir. 

Göksu Kapı tarafından üretilen Otomatik Kepenk ve Otomatik Panjur sistemleri yüksek kalite ve uzman işçilik misyonu ile imal edildiği için güvenli, konforlu, uzun ömürlü ve emniyetli mekanizmalardır.

Projenin yapısına bağlı olarak birçok farklı Panjur Modeli üretilmektedir. Tabi ki tüm Panjur Çeşitlerinin birbirine göre avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Lakin günümüzde en sık kullanılan Panjur Modelleri Otomatik Panjur Sistemleridir.

Panjur Sistemleri soğuğu modeline ve kullanılan malzemeye bağlı olmakla birlikte büyük oranda keser.

Otomatik Panjur yani Motorlu Panjur sonradan takılabilir. Burada önemli olan mevcut palet sistemin hareket edeceği bir yerin olup olmamasıdır.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü şiddetli rüzgar ve fırtınadan korunma yöntemleri arasında panjur veya kepenklerin sıkıca kapatılmasını göstermektedir.

Panjur Sistemleri şiddetli rüzgarın olduğu havalarda kapatılmalıdır. Rüzgarlı havalarda Otomatik Panjur Sistemleri paraşüt etkisi yaparak lamellerin veya dikmelerin yerinden çıkmasına neden olur.

Elektrikli Panjur Otomatik Panjur veya Motorlu Panjur olarak da ifade edilmekte, binaların kapı ve pencerelerinin konforlu ve estetik bir hal almasını sağlamaktadır. Ayrıca kullanıldığı yapılara güvenlik ve emniyet katmaktadır.

Otomatik Panjur Sistemleri kullanıldıkları yapıya birçok farklı olumlu etki sağlamaktadır. Bu mekanizmaların monte edildikleri projelere sağladıkları katkılar arasında;

 • Projeye estetik ve şık bir görünüm kazandırması,
 • Binayı doğal afetlere ve hırsızlığa karşı daha korunaklı hale getirmesi,   
 • Güneş ışınlarının direkt olarak içeriye etki etmesini engellemesi,
 • Maksimum enerji tasarrufu sağlanarak çalışması,
 • Üstün yalıtımı sayesinde çevresel gürültüyü kesmesi,        
 • Özellikler konut sahiplerine mahremiyet sağlaması,

gösterilebilir.

Alüminyum Panjur Sistemleri PVC Panjur Sistemlerine göre çok daha dayanıklı ve güçlüdür. Yangında tehlikeli salt asit gazlar yaymazlar. Ayrıca Alüminyum Panjur Sistemleri mükemmel ısı yalıtımı sağlar.

Elektrikli Panjur Sistemleri uzaktan kumanda sayesinde kolayca açılıp - kapanma imkanına sahip olan, kullanıldığı yapılarda estetik, güvenlik, yalıtım ve konfor gibi özellikler sunarak pencerelerin örtülmesini sağlayan mekanizmaların genel adıdır.

Manuel Panjur Sistemleri insan gücüyle yani elle açılıp - kapanma imkanına sahip olan, kullanıldığı yapılarda estetik, güvenlik, yalıtım ve konfor gibi özellikler sunarak pencerelerin örtülmesini sağlayan mekanizmalara verilen addır.

Panjurlar genellikle güneş ışınımlarından korunmak için tercih edilmekle birlikte çift cam, alüminyum veya PVC panjur kullanımı ısı kaybının azalmasında önemli bir etkendir. Çift cam ve panjur kullanılan pencerelerde ısı kaybının yüzde 50 azaldığı tespit edilmiştir.

Otomatik panjurlar sistemlerinden dolayı elektrikli mekanizmalardır. Bundan dolayı, temizliğini yaparken dikkat edilmeli ve dikkatli kullanılmalıdır. İşe, temizliğini yapmak istediğiniz panjurun sigortasını kapatarak başlamalısınız. Islak veya nemli bezle yukarıdan başlayarak aşağı yönde temizlemeye özen gösterin.

Elektrikli panjur öncelikle hafif malzemeden yapılır ise güven konusunda kesin bir şey söylemek güç olur. Malzeme kalitesi ön planda olan bir sistemi tabii ki güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Panjur Sistemleri montajı yapan ekibimizin size anlattığı biçimde temizlenmelidir. Ayrıca belirlenen periyotlarla tecrübeli personellerimizin yapacağı bakım ve onarım sayesinde sahip olduğunuz Panjur Sistemini ömürlük kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Panjur Sistemleri Manuel veya Otomatik olması fark etmeksizin uzman ekip tarafından takılmalıdır. Tecrübesiz ve bilgisiz kişiler tarafından takılan Panjur Sistemlerinin hasar aldığı için çalışamama ihtimali oluşabilir. En doğru seçenek bu alanda uzman personellerin sökme ve yeniden monte etme işlemini yapmaları olacaktır.

Panjur Sistemleri Manuel veya Otomatik olması fark etmeksizin montajı yapan ekip tarafından sökülmelidir. Farklı bir yere taşınması gerektiği için bilgisiz kişiler tarafından sökülen Panjur Sistemlerinin yeni takılacağı yerde hasar aldığı için çalışamama ihtimali oluşabilir. En doğru seçenek bu alanda uzman personellerin sökme ve yeniden monte etme işlemini yapmaları olacaktır.

Panjur konut, işyeri, depo, market, fabrika gibi birçok farklı binada kapı ve pencerelerin örtülmesi için kullanılan, manuel veya otomatik olarak kontrol edilebilen, ortama estetik, konfor ve güvenlik katan mekanizmaların genel adıdır.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle üretilen Panjur Sistemleri öncelikle uzman ekibimizin Panjur ihtiyacı duyulan alanı incelemesi ile başlar. Ardından kullanıcı dinlenerek ihtiyaçları ve talepleri tespit edilir. Tüm bu bilgiler ışığında yapıya en uygun olacak özelliklerde ve boyutlarda Panjur Sistemleri uzman personellerimiz tarafından fabrikalarımızda üretilmektedir.

Panjur Sistemleri kullanıldığı alanları güneşe karşı en etkili şekilde korurlar. Özellikle yazın evlerin ve işyerlerinin serin tutulmasını sağlar. Panjurlarınız kapalı konumdayken evinize, eşyalarınıza ve size güneş ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlar.

Bahçe Kapısı konutların, binaların ya da işyerlerinin güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olan ve projelerin daha estetik görünmesine olanak tanıyan sistemlerdir. İhtiyaç ve istekler göz önünde bulundurularak otomatik veya manuel yapıda üretilmektedir.

Bahçe Kapısı konutların, binaların ya da işyerlerinin güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olan ve projelerin daha estetik görünmesine olanak tanıyan sistemlerdir. İhtiyaç ve istekler göz önünde bulundurularak otomatik veya manuel yapıda üretilmektedir.

Bahçe Kapısı Yapımı öncesi entegre edileceği projede gerekli incelemeler yapılarak kapının açılma şekli, kullanılacak motor, imal edilecek ham madde, gerekli opsiyonel özellikler belirlenir. Tüm bu durumlara karar verildikten ve ölçüler belirlendikten sonra Göksu Kapı uzman ekibi tarafından fabrikalarımızda Bahçe Kapısı Üretimi gerçekleştirilir.

Bahçe Kapısının boyutu ve ebatları monte edileceği alana göre belirlenir. Üretim öncesi belirlenen bu durum doğrultusunda en doğru boyuttaki kapı üretilerek projeye monte edilir. Yani hiçbir detaya ve binaya hakim olmadan Bahçe Kapısı şu kadar metre olmalıdır gibi bir yargıya varılamaz.

Bahçe Kapısı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar kapının size sunacağı güvenlik, estetik ve konfor durumu olmalıdır. Bu hususların optimum düzeyde olabilmesi için kontrol edilmesi gereken durumlar;

 • Kapının otomatik olup olmayacağı (motor kullanılıp kullanılmayacağı),
 • Kapının açılış yapısı ve şekli,
 • Kapının panelinde kullanılacak malzeme türü ve rengi,
 • Kapıda kullanılacak opsiyonel mekanizmalar,

belirlenmeli ve seçilirken çok dikkat edilmelidir.

Bu soruyu en net olarak Bahçe Kapısı sizin evinizin veya işyerinizin ihtiyaçlarını, sizin isteklerinizi %100 karşılayacak yapıda olmalı şeklinde verebiliriz.

Otomatik Kapı Fiyatları belirlenirken ücrette değişikliğe neden olabilecek birçok farklı neden bulunmaktadır. Sizlere en doğru fiyatı verebilmemiz için ihtiyaç duyduğunuz Otomatik Kapı modelini ve arzu ettiğiniz diğer özellikleri öğrenmemiz gerekmektedir.

Otomatik Kapılar ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilir, Otomatik Kapı Fiyatları hakkında detaylı bilgileri web sitemizdeki iletişim kısmında bulunan kanallardan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Otomatik Kapı Sensörü kullanıldığı yapının büyüklüğüne ve giriş - çıkış kapısının hakim olduğu alana göre ayarlanmaktadır. Öncelikle binanın kullanım amacına uygun olan Otomatik Kapı Modeli ve buna uygun bir sensör tipi belirlenmelidir.

Otomatik Kapı Montajı tamamlandıktan sonra uzman ekip tarafından yapılacak sensör ayarlaması sayesinde kapıya belirli bir yakınlığa kadar gelen insan ve cisimler algılanarak kapı açılıp - kapanmasını sağlayan motor sistemi tetiklenecektir.

Otomatik kapılarda iki kanat bulunur. Giriş veya çıkış yapacak kişi kapıya yaklaşarak kapının üstünde bulunan radar sistemi tarafından algılanır. Otomatik olarak açılan kapı kişi geçiş yaptıktan sonra otomatik olarak kapanır.

Otomatik Kapı Sistemleri kapıların açılması ve kapanması için bir sensör veya bir düğmeye bağlı bir motor kullanır. Sensör kapı yakınındaki hareketi veya ısıyı algılar ve motoru çalıştırır. Motor kapıyı kaydırarak veya döndürerek açar. Kapı açık kaldığı sürece sensör hareket veya ısı algılamaz. Sensör tekrar hareket veya ısı algıladığında motor kapıyı kapatır.

Otomatik Kapı Sistemleri alışveriş merkezleri, hastaneler, havaalanları gibi yerlerde kullanılır. Otomatik Kapı Sistemleri insanların giriş çıkışını kolaylaştırır ve enerji tasarrufu sağlar.

Otomatik Kapı Sistemleri kapıların açılması ve kapanması için bir sensör veya bir düğmeye bağlı bir motor kullanır. Sensör kapı yakınındaki hareketi veya ısıyı algılar ve motoru çalıştırır. Motor kapıyı kaydırarak veya döndürerek açar. Kapı açık kaldığı sürece sensör hareket veya ısı algılamaz. Sensör tekrar hareket veya ısı algıladığında motor kapıyı kapatır.

Otomatik Kapı Sistemleri alışveriş merkezleri, hastaneler, havaalanları gibi yerlerde kullanılır. Otomatik Kapı Sistemleri insanların giriş çıkışını kolaylaştırır ve enerji tasarrufu sağlar.

Otomatik Kapı Sistemleri Fiyatları kapının boyutu, kullanılan motor türü, kanat sayısı de diğer opsiyonel özellikler göz önünde bulundurularak çok geniş bir skala da değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyatlar yazılmak istenirse ..... TL den başlayıp ..... TL ye gidebilen fiyatlar görülmektedir.

Projenize %100 uyumlu Otomatik Kapı modeline en uygun fiyatlarla ulaşabilmek için bize ulaşarak uzman personelimizle görüşme yapabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sistemleri mekanizmalarında bulunan açılıp - kapanmayı durdurarak sürekli açık kalmalarını sağlayan özellik aktif edilerek istenildiği süre boyunca kapanmadan kullanılır. Bu duruma geçişin kısa sürede çok yoğun olacağı durumlarda enerji tasarrufu için başvurulmaktadır.

Garaj Kapısı Motoru Fiyatı birçok parametreye bağlı olarak değişmektedir.

 • Müşterinin arzu ettiği özellikler,
 • Projenin ihtiyaçları,
 • Günlük dolar kuru,

gibi etmenler göz önüne alındığında Otomatik Garaj Kapısı Motoru Fiyatları sürekli değişim göstermektedir.

Garaj Kapısı Motoru Fiyatları bugünün kuru ile belirtmek gerekirse yaklaşık ... TL ile ... TL arasında değişiklik gösterir. Bize ulaşarak günlük fiyat almanız daha doğru olacaktır.

Otomatik Garaj Kapısı elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda motor manuel pozisyonuna alınarak açılır. Kişi eli ile alt paneldeki kapı kulpunu yukarıya doğru ittirerek Garaj Kapısını açık hale getirir.

Otomatik Garaj Kapısının kullanılacağı alan göz önünde bulundurularak en uygun ayarları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Otomatik Garaj Kapısı elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda motor manuel pozisyonuna alınarak açılır. Kişi eli ile alt paneldeki kapı kulpunu yukarıya doğru ittirerek Garaj Kapısını açık hale getirir.

Otomatik Garaj Kapısının kullanılacağı alan göz önünde bulundurularak en uygun ayarları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Otomatik Garaj Kapısı her projeye özel üretilebilen bir kapı türüdür. Öncelikle uzman ekibimiz tarafından Otomatik Garaj Kapısı kullanılacak proje alanı incelenerek gerekli bilgiler toplanır.

Firmanın istekleri ve ekibin tespitleri göz önünde bulundurularak projeye en uygun işleve sahip, estetik, dayanıklı Garaj Kapısı üretimine başlanır.

Birçok farklı teknik özelliği, her projeye uyumlu olmasını sağlayacak değişkenleri bulunan Garaj Kapısı Göksu Kapı bünyesinde uzun yıllardır uzman ekip tarafından üretilerek tüm dünyanın ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Otomatik Garaj Kapısı montajı tamamlayan ekip tarafından kurulumu yapılarak size verilen Garaj Kapısı Kumandası kullanılarak aracınızdan inmeden açıp kapatabileceğiniz bir kapı türüdür.

Garaj Kapısı her eve, binaya projeye özel boyutlarda üretilen bir üründür. Otomatik Garaj Kapısı şu ölçü ve ebatlarda olmak zorundadır diye bir kural belirtmek yanlış olacaktır.

Örnek vermek gerekirse basit bir tek araçlık garaj yaptırmak isterseniz Garaj Kapısı ortalama 3.66 m. x 7.31 m. bir alana ihtiyaç duyar. Bununla birlikte bu alanın üzerine 2 arabalık bir garaj seçerseniz de bu alanın üzerine ek olarak 2.74 m. x 5.48 m. bir alan daha eklettirmeniz gerekmektedir.

Fotoselli Kapılar bina girişleri, site girişleri, mağazalar, otoparklar, havaalanları, okullar, fabrikalar, hastaneler, oteller gibi sirkülasyonun fazla olduğu anlarda sıkça kullanılır.

Fotoselli Kapı Modelleri uzman ekip tarafından yapılan montaj sonrasında projeye ve kullanıma en uygun olacak şekilde yapılmaktadır. Fotoselli Kapı çalışır hale geldikten sonra size kurulumu yapan ekip tarafından gerekli bilgiler verilecek, Fotoselli Kapı Kullanım Kılavuzu bırakılacaktır.

Fotoselli Kapı ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara uzman ekibimiz tarafından yazılan bu makalemizde yanıt bulabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz bir konu oluşursa web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, whatsapp ikonuna tıklayarak canlı mesajlaşabilirsiniz.

Fotoselli kapılarda iki kanat bulunur. Giriş veya çıkış yapacak kişi kapıya yaklaşarak kapının üstünde bulunan fotosel tarafından algılanır. Otomatik olarak açılan kapı kişi geçiş yaptıktan sonra otomatik olarak kapanır.

Fotoselli Kapı geçiş yapacak insanları algılayabilme özelliğine sahip olan ve özellikle gün içinde giriş - çıkış miktarının yoğun olduğu binalarda kullanılan, kendiliğinden açılıp kapanabilen kapı türüdür.

Fotoselli Kapılar bina girişleri, site girişleri, mağazalar, otoparklar, havaalanları, okullar, fabrikalar, hastaneler, oteller gibi sirkülasyonun fazla olduğu anlarda sıkça kullanılır.

Fotoselli Kapının açılma hızı ayarlanabilir yapıdadır. Montaj sonrası size verilen Fotoselli Kapı Kullanım Kılavuzunda ve web sitemizde var olan teknik özellikler kısmında bu durum detaylı olarak açıklanmıştır.

(Kapının genişlik ve yüksekliğine göre uygun olan değeri belirleyiniz . ( 80 – 250 Devir ) Çıkmak için menü - esc – auto tuşlayınız.)

Fotoselli Kapı öncelikle proje alanına ve amacına uygun olacak şekilde üretilir. Hazır hale gelen kapılar uzman ekibimiz tarafından belirlenen alanlara takılır.

Fotosel fotodetektör, ışık sensörü, optik dedektör, optoelektronik sensörler fotoelektrik etki kullanarak algıladığı ışını elektrik sinyaline dönüştüren veya gelen radyasyona bağlı bir elektrik direnci gösteren bir sensör türüdür.

Kapı Fotoseli giriş çıkış esnasında kişilerin arkasından otomatik olarak kapanır ve bu sayede ısınma sorunu yaşanmaz. Bu durum enerji ve para tasarrufu sağlar. Ayrıca Fotoselli Kapılar giderek çok daha fazla insanların otomatik garaj kapısını tercih etmesine ve ev ortamlarında kullanılmasına olanak tanımaktadır.

Yangın Kapısı yapılmadan önce uzman ekibimiz projeyi inceleyerek kapının modelini, ölçülerini, özelliklerini ve kullanılacak malzemeleri belirler. Göksu Kapı üretim alanlarında uzman ekibimiz tarafından belirlenen yapıdaki Yangın Kapıları en yüksek kalite ve en uygun fiyat politikamıza uygun olacak şekilde üretilir.

Yangın Kapıları sızdırmaz, ısı tutmaz ve yanmaz özel malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede acil durumda içerideki insanlar rahatça dışarıya çıkabilecek alan bulurken, yangının etkileri dış çevreye yansımamış olur.

Yangın Kapısı öncelikle yangın veya herhangi bir acil durum anında insanların binayı güvenle terk etmesini sağlar. Ayrıca bina içerisinde oluşan duman ve sıcaklığın dışarıya geçmesine engel olur.

Yangın Kapısı dışarıdan açılamaz, içeriden dışarıya doğru açılmaktadır. Bu yapıda üretilmesi sayesinde binada görülebilecek hırsızlık olayları engellenir.

Yangın Kapıları sızdırmaz, ısı tutmaz ve yanmaz özel malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede acil durumda içerideki insanlar rahatça dışarıya çıkabilecek alan bulurken, yangının etkileri dış çevreye yansımamış olur.

Yangın Kapısı binaya uygun olacak renkte üretilebilir.

Yangın Kapısı yapılmadan önce uzman ekibimiz projeyi inceleyerek kapının modelini, ölçülerini, özelliklerini ve kullanılacak malzemeleri belirler. Göksu Kapı üretim alanlarında uzman ekibimiz tarafından belirlenen yapıdaki Yangın Kapıları en yüksek kalite ve en uygun fiyat politikamıza uygun olacak şekilde üretilir.

Yangın Kapısı Ölçüleri yangın kapısı yönetmeliğine göre belirlenir. Yangın Kapıları standart olarak 90 x 210 ve 100 x 210 ölçülerinde üretilmektedir.

Yangın Kapısı Genişliği yangın merdivenleri üzerinde bulunan kapılar yeni yapı ise en az kanat geçiş boşluğunun 800 mm olmalıdır. Aksi takdirde iskan işlemlerinizde sıkıntı oluşturmaktadır. Yangın Kapısı yönetmeliğine göre belirlenir ve yapının durumu göz önüne alınarak 80 x 200 cm yeni yapılarda geçiş alanı eski yapılarda 70 x 190 cm göz önüne alınmaktadır.

Yangın Kapısı Rengi genellikle kırmızı, mavi, yeşil gibi dikkat çekici renkler kullanılır. Ancak isteğe bağlı olarak diğer renkler de kullanılmaktadır. Yangın kapısı dekorasyonu bozmaması açısından istenilen renge boyatılabilir. Piyasada standart renkler vardır. Bunlar sırasıyla krem rengi, beyaz, gri ve kırmızıdır.

Yangın Kapısı Ağırlıkları eski teknoloji ile içi alçı pan ile dolu Yangın Kapıları için ortalama 85 kg bulmaktadır. Yeni teknoloji ile üretilen Yangın Kapıları ortalama 60 kg gelmektedir.

Tek Kanatlı bir Yangın Kapısı genişliği 80 cm'den az ve 120 cm'den çok olamaz.

Endüstriyel Kapılar günümüzde en sık fabrikalarda yükleme ve boşaltma yapılan büyük bölümlerinde kullanılır. Endüstriyel Kapı modelleri en çok tercih edilen kapı türü Seksiyonel Kapı sistemleridir.

Endüstriyel Kapı Fiyatları firmaların ve kişilerin istekleri göz önüne alınarak farklı şekilde oluşmaktadır. Bu fiyat aralıkların belirlenmesi sırasında incelenen nitelikler kapının üretiminde kullanılan malzemeler ve ihtiyaç duyulan opsiyonel özelliklerdir.

Endüstriyel Kapılar arasında en çok tercih edilen kapı sistemleri Seksiyonel Kapı modelleridir. Seksiyonel Kapılar üst düzey yalıtım sağlayan ve işletmenin güvenliğini ön planda tutan kapı sistemleridir.

Alüminyum ve yüksek karbonlu polivinil klorür (HVC) gibi güçlü ve dayanıklı malzemelerden yapılan bu kapılar firmalara etkili ve ekonomik sonuçlar sunmaktadır. Bu kapılar patlama, makine arızası, tavandan düşen döküntü veya diğer dış etkenler gibi fiziksel hasarları önleyebilmektedir.

Endüstriyel Kapılar genellikle dış ortam şartlarına son derece dayanıklı PU (poliüretan) dolgulu panellerin birleşiminden oluşur. Endüstriyel Kapılar arasında en çok tercih edilen kapı tipi olan Seksiyonel Kapılar istenilen ebat ve ölçülerde tasarlanabildiği için giriş ve çıkışların bulunduğu tüm yerlerde kullanılabilir. Bu kapıların kullanım alanına göre çelik ya da alüminyum malzeme seçenekleri mevcuttur.

Döner Kapılar enerji tasarrufu ve kullanıcıların rahat geçiş yapabilmesi için kullanılır. Isı kaybını azaltarak enerji verimliliğini artıran bu kapılar yoğun kullanıma sahip alanlarda insan trafiğini düzenler. Ayrıca modern ve şık tasarımları ile yapıların estetik görünümünü ve prestijlerini artırır.

Döner Kapıların temel amacı enerji verimliliğini artırmak ve kullanıcıların rahat geçiş yapabilmesini sağlamaktır. Bu kapılar iç ve dış mekanları arasındaki hava sirkülasyonunu kontrol ederek ısı kaybını azaltır ve enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca yoğun kullanıma sahip alanlarda insan trafiğini düzenleyerek daha rahat geçiş imkanı sunar.

Döner Kapı üretimi sırasında kullanılan birçok farklı mekanizma vardır. Göksu Kapının uzman ekipleri Döner Kapının kullanılacağı alanda gerekli incelemeleri yaparak ve projenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak amaca en uygun Döner Kapı üretimini gerçekleştirirler.

Hermetik kelime anlamı sızdırmazdır. Yalıtım özelliği çok yüksek olan otomatik kapı sistemleri Hermetik Kapı olarak ifade edilmektedir.

Hermetik Kapı isminden de anlaşılacağı gibi bulunduğu ortama yüksek sızdırmazlık ve yalıtım sağlayan, otomatik olarak açılıp - kapanabilen kapı sistemidir.

Hermetik Menteşeli Kapılar yüksek sızdırmazlık özelliği ile bilinen ve bulunduğu ortamdaki hava özelliklerinin (sıcaklık, nem, partikül miktarı gibi) sabit kalmasını sağlayan kapı modelleridir. Bu kapılar özellikle sızdırmazlık ihtiyacı ön planda olan alanlarda tercih edilirler. Örneğin; hastaneler, laboratuvarlar gibi alanlarda kullanılırlar.

Hermetik Kayar Kapılar hava sızdırmazlığı, ses sızdırmazlığı gibi durumların gerekli olduğu alanlarda tercih edilen otomatik kapı sistemleridir. Fotoselli Kapı Sistemleri arasında yer alan Hermetik Kapı kayar kapı modelleri arasındadır.

Otomatik Kapı kendisine yaklaşıldığında algılayarak açılan - kapanan sistemlerdir. Otomatik Kapı açılış - kapanış işlemleri genellikle elektrik gücü ile sağlanır. Kapılara entegre sensör veya fotosel sayesinde hareket eden kişi algılanır ve kapı otomatik olarak açılır. Sensör istenmesi halinde düğme, kart, şifre gibi giriş seçenekleri ile değiştirilebilir.

Otomatik Kapı Çalışma Sürecinde öncelikle radar sistemi devreye girer. Kişinin, aracın veya ürünün belirlenen alana yaklaşması ile radar sistemi algılayıp kontrol panelini tetikler. Kapının üst kısmında yer alan bu bölüm açık veya kapalı olma durumunu kontrol eder.

Bu aşamadan sonra Otomatik Kapı Sistemini oluşturan kanat bölümü ve motor devreye girer. Kapının kanatlarının açılıp kapanması motorun temelinde olduğu yürütme sistemi sayesinde gerçekleşir. Kanatların açılış - kapanış hızı yine motor ünitesinden ayarlanabilir.

Otomatik Kapı kendisine yaklaşıldığında algılayarak açılan - kapanan sistemlerdir. Otomatik Kapı açılış - kapanış işlemleri genellikle elektrik gücü ile sağlanır. Kapılara entegre sensör veya fotosel sayesinde hareket eden kişi algılanır ve kapı otomatik olarak açılır. Sensör istenmesi halinde düğme, kart, şifre gibi giriş seçenekleri ile değiştirilebilir.

Otomatik Kapı Çalışma Sürecinde öncelikle radar sistemi devreye girer. Kişinin, aracın veya ürünün belirlenen alana yaklaşması ile radar sistemi algılayıp kontrol panelini tetikler. Kapının üst kısmında yer alan bu bölüm açık veya kapalı olma durumunu kontrol eder.

Bu aşamadan sonra Otomatik Kapı Sistemini oluşturan kanat bölümü ve motor devreye girer. Kapının kanatlarının açılıp kapanması motorun temelinde olduğu yürütme sistemi sayesinde gerçekleşir. Kanatların açılış - kapanış hızı yine motor ünitesinden ayarlanabilir.

Otomatik Kapı sistemleri mekanizmalarında bulunan açılıp - kapanmayı durdurarak sürekli açık kalmalarını sağlayan özellik aktif edilerek istenildiği süre boyunca kapanmadan kullanılır. Bu duruma geçişin kısa sürede çok yoğun olacağı durumlarda enerji tasarrufu için başvurulmaktadır.

Otomatik Kapı Fiyatları belirlenirken ücrette değişikliğe neden olabilecek birçok farklı neden bulunmaktadır. Sizlere en doğru fiyatı verebilmemiz için ihtiyaç duyduğunuz Otomatik Kapı modelini ve arzu ettiğiniz diğer özellikleri öğrenmemiz gerekmektedir. Otomatik Kapılar ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilir, Otomatik Kapı Fiyatları hakkında detaylı bilgileri web sitemizdeki iletişim kısmında bulunan kanallardan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Seksiyonel Kapı modeline, kullanım yerine ve amacına bağlı olarak tercih edilecek Seksiyonel Kapı Motoru değişiklik göstermektedir. Proje için seçilen Seksiyonel Kapının fonksiyonel, estetiksel ve teknik özellikleri göz önünde bulundurularak en uygun güce sahip motor seçilmektedir.

Seksiyonel Kapı modeline, kullanım yerine ve amacına bağlı olarak tercih edilecek Seksiyonel Kapı Motoru değişiklik göstermektedir. Proje için seçilen Seksiyonel Kapının fonksiyonel, estetiksel ve teknik özellikleri göz önünde bulundurularak en uygun güce sahip motor seçilmektedir.

Seksiyonel Kapıların enerji tüketimi motorunun gücüne ve kullanım sıklığına göre değişebilir. GOXU Seksiyonel Kapı Motorunun standart gücü 250 Watt ve çalışma sürekliliği 15 saattir. Bununla birlikte projenin ihtiyaçlarına göre bu sayılar değişebilir.

Seksiyonel Kapı yani Sectional Door bölümlü, ayrılabilir parçalardan meydana gelen kapı kelimesinin Türkiye'de Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe ifade edilme biçimidir.

Seksiyonel Kapı birçok farklı amaçla ve birbirinden değişik alanlara kurulabilen estetik, dayanıklı ve fonksiyonel bir kapı türüdür. Seksiyonel Kapılar otomatik ve manuel olmak üzere 2 yapıda çalışabilmektedir.

Fotoselli Cam Kapı hareket sensörleri ve cam paneller kullanarak otomatik olarak açılan ve kapanan kapı sistemidir. Genellikle girişlerde ve dış mekanlarda kullanılır. Sensörler, kapıya yaklaşan kişileri algılar ve kapıyı otomatik olarak açar.

Fotoselli Cam Kapılar estetik açıdan güzel görünen paslanmaz çelik krom çerçeveli kumlu cam gibi sonsuz tasarımlar şeklinde kolay geçiş, hijyen ve enerji tasarrufu için üretilmiştir. Kapıyı açmak için fiziksel bir güce ihtiyaç duymazsınız bu kolaylık süpermarketlerden hastanelere, havalimanlarından otellere kadar yaygınca kullanım alana sunar.

Cevap : Fotoselli Cam Kapı Fiyatları ortalama .... TL - ..... TL arasında değişmektedir. Ancak fiyatlar kapının özelliklerine, boyutuna ve kullanılan malzemelere göre farklılık göstermektedir.

Fotoselli Cam Kapıların avantajları şunlardır;

 • Fiziksel güce ihtiyaç duymadan kendiliğinden açılabilir ya da kapanabilir.
 • Kısa bir süre açık kalabildiği için kullanıldığı her alanda belirgin derecede enerji tasarrufu sağlar.
 • Kendi kendine kapanma özelliği sayesinde dikkatsizlik sonucu kapının açık kalmasına izin vermez ve bu sayede iç mekanın daha hijyenik olmasına yardımcı olur.

Fotoselli Cam Kapıların Ömrü kullanım sıklığına ve bakımına bağlı olarak değişebilir. Ancak dayanıklı malzemelerden yapıldığı için uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler.

Yangın Kapısı metal malzemeler kullanılarak üretilir ve kullanım alanına göre alevlere 30, 60, 90 ve 120 dakikaya kadar dayanabilmektedir. Yangın Kapısı duman sızdırmaz özelliğe sahip olması dolayısıyla yangın anında insanların duman zehirlenmelerinden de korunmasını sağlar. Bu kapılar dışarıya doğru ve kolayca açılabilen yapıya sahiptir.

Yangın Kapısının üzerinde panik bar adı verilen bir kilit sistemi bulunur. Panik bar acil durum anında kapının mümkün olan en az zaman kaybı ile açılmasını sağlayan kapı koludur. Panik bar sayesinde içerden dışarı çıkmak isteyenler sadece kapının eni boyunca uzanan bu kilidi aşağı doğru iterek kapıyı açabilirler. Bu sayede çok kolay ve hızlı bir şekilde acil çıkış yapılabilir.

Yangın Kapısı metal malzemeler kullanılarak üretilir ve kullanım alanına göre alevlere 30, 60, 90 ve 120 dakikaya kadar dayanabilmektedir. Yangın Kapısı duman sızdırmaz özelliğe sahip olması dolayısıyla yangın anında insanların duman zehirlenmelerinden de korunmasını sağlar. Bu kapılar dışarıya doğru ve kolayca açılabilen yapıya sahiptir.

Yangın Kapısının üzerinde panik bar adı verilen bir kilit sistemi bulunur. Panik bar acil durum anında kapının mümkün olan en az zaman kaybı ile açılmasını sağlayan kapı koludur. Panik bar sayesinde içerden dışarı çıkmak isteyenler sadece kapının eni boyunca uzanan bu kilidi aşağı doğru iterek kapıyı açabilirler. Bu sayede çok kolay ve hızlı bir şekilde acil çıkış yapılabilir.

Yangın Kapısı yönetmeliğine göre okul, iş merkezi, otel, fabrika, alışveriş merkezi, yüksek katlı apartmanlar gibi çok sayıda insanı içerisinde bulunduran binalarda yangına karşı önlemlerin alınması zorunludur. Bu önlemler kapsamında gereken noktalarda belirli bir süre ısı ve alev geçişine direnebilecek Yangın Kapıları kullanılır.

Yangın Kapısı acil durumlarda binadan dışarı çıkış sağlamanın yanı sıra yangının diğer alanlara ve bölümlere sıçramasını da engeller. Böylece yangının kontrol altına alınması kolaylaşır ve daha fazla zarar vermesi önlenir.

Yangın Kapısı hayati bir öneme sahip olduğu için düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Yangın Kapısının kolay açılıp açılmadığı, menteşelerinin çalışıp çalışmadığı, fitillerinin yıpranmış olup olmadığı gibi noktalar kontrol edilmelidir. Ayrıca Yangın Kapısının üzerinde bulunan panik bar kilit sisteminin de sorunsuz çalıştığından emin olunmalıdır.

Yangın Kapısının bakımını yapmak için profesyonel firmalar ile anlaşılmalıdır. Yangın Kapısının bakımını ihmal etmek veya amatörce yapmak ciddi sonuçlara yol açabilir. Bu süreçte İletişim kanallarımızı kullanıp Bize Ulaşarak destek alabilirsiniz.

Evet… Endüstriyel Kapıların Periyodik Kontrolü zorunlu tutulmuştur. İş Ekipmanları Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında uygulanır. Kapıların kontrol şartları “İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği” tarafından belirlenmiştir. Standart veya azami bir süre belirtilmemişse imalatçının öngördüğü periyotla veya azami süre 1 sene olacak şekilde uygulanmalıdır.

Evet… Endüstriyel Kapıların Periyodik Kontrolü zorunlu tutulmuştur. İş Ekipmanları Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında uygulanır. Kapıların kontrol şartları “İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği” tarafından belirlenmiştir. Standart veya azami bir süre belirtilmemişse imalatçının öngördüğü periyotla veya azami süre 1 sene olacak şekilde uygulanmalıdır.

Endüstriyel Kapıların Periyodik Kontrolünü yaptırmamanın sonuçları arasında kapının işlevselliğinde azalması, kapının ömrünün kısalması ve güvenlik açıkları oluşması yer alabilir. Bu nedenle periyodik kontrolün zamanında yaptırılması önemlidir. Bununla birlikte kontrol yapılmaması halinde resmi makamlar tarafından idari para cezası kesilebilir.

Endüstriyel Kapıların Periyodik Kontrolü yetkili olan makine mühendisleri, mekatronik mühendisleri, makine veya metal eğitimi bölümü mezunu olan teknik öğretmenler veya makine tekniker veya yüksek teknikerleri tarafından yapılır.

Seksiyonel Kapılar işletmelerin depo, hangar, fabrika gibi alanlarda yüksek güvenlik ve ısı yalıtımı sağlayan kapılardır. Bu kapılar birbirine menteşeli panellerden oluşur ve raylar üzerinde hareket ederek açılır ve kapanır. Seksiyonel Kapılar farklı boyutlarda, renklerde ve tasarımlarda üretilebilir ve işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Seksiyonel Kapı birçok farklı amaçla ve birbirinden değişik alanlara kurulabilen estetik, dayanıklı ve fonksiyonel bir kapı türüdür. Seksiyonel Kapılar otomatik ve manuel olmak üzere 2 yapıda çalışabilmektedir.

Hızlı PVC Kapı ayarı esnasında kapının yüksekliğini yaklaşık 4 mm olarak ayarlamak için menteşenin üstündeki vida kullanılır. Yatay vida ise kapının 5 mm kadar yana hareket etmesini sağlar. Menteşenin alt kısmı sıkıştırma vidalarını barındırır. Bir anahtar kullanılarak gerekli ayarlamalar yapılır.

Hızlı PVC Kapı pervazı takılırken öncelikle üreticinin talimatlarına göre çerçeve monte edilerek duvar açıklığına yerleştirilir. Ardından vidalar için uygun delikler açılır. Vidalar veya kapı açıklığındaki tahtaya sıkıca sürülerek vidalama çivileri yerleştirilir. Kapı yerine takılarak menteşeler yerleştirilir.

Hızlı PVC Kapıları temizlenirken öncelikle kapı tamamen açılır. Dış yüzeyden kapı çerçevesi ve menteşeleri içindeki tüm tozları ve kalıntıları çıkarmak için elektrik süpürgesi fırça ucu kullanılır. Hızlı PVC Kapı Pencereleri hariç tutularak temizleme sıvısı kapıya sıkılır ve 10 dakika bekletilir. Daha sonra yumuşak bir bezle silinerek temizlik işlemi tamamlanır.

Kilitli Hızlı PVC Kapı açılırken kapının her iki tarafına da erişiminiz olması gerektiği için bir anahtara ihtiyaç duyulur. Kapının kilidini açmak için anahtarınız yoksa kapının escutcheon plakasını çıkarmayı deneyebilirsiniz.

Hızlı PVC Kapı kasasını çıkarmak için kapıyı 90 derece çevirin. Yaklaşık 50 mm yukarı kaldırın ve kapıyı yerinden çıkarın. Yeniden takmak için çıkarma işlemini tersine çevirin ve menteşeyi açın. Kapıyı yerine yerleştirin.

Yükleme Rampalarında genellikle tercih edilen standart ölçü 200 × 250 cm’dir. 175 cm ve 220 cm genişliğinde, 200 cm ve 300 cm derinliğinde üretim yapılmaktadır. Yüksekliği ise tır ve kamyon kasası yükseklikleri baz alındığında 100 ila 130 cm arasında olmalıdır.

Yükleme Rampalarında genellikle tercih edilen standart ölçü 200 × 250 cm’dir. 175 cm ve 220 cm genişliğinde, 200 cm ve 300 cm derinliğinde üretim yapılmaktadır. Yüksekliği ise tır ve kamyon kasası yükseklikleri baz alındığında 100 ila 130 cm arasında olmalıdır.

Mekanik Yükleme Rampaları veya diğer adıyla Mekanik Yükleme Köprüleri özellikle aynı ebada sahip olan araç modelleri açısından kullanılan açık rampalar açısından uygun olan rampalardır. Sabit ya da raylı sistem üzerinden kayabilen türleri bulunmaktadır.

Mekanik Yükleme Rampalarında özellikle paslanma riskine karşın paslanmaz özelliğe sahip parçaları bulunan sıcak daldırma galvanizden üretilmektedir. Özel alüminyum daldırmadan oluşan dil bölümü ise olası kaymaların önlenmesi açısından fayda sağlıyor.

Tır ve Kamyon kasası yükseklikleri baz alındığında Yükleme Rampası yüksekliği 100 ila 130 cm arasında olmalıdır.

Hidrolik Yükleme Rampaları binanın yükleme yapılacak zemin platformu ile araç arasındaki yükseklik farklarını gidermek suretiyle depo ile taşıtlar arasındaki malzeme akışını kolaylaştırır. Hidrolik Rampalar adını yükseklik ayarı için kullanılan hidrolik pistonlardan alır. Yükseklik ayarı seyyar rampaların aksine mekanik olarak değil hidrolik olarak gerçekleştirilir.

Yükleme Rampalarında genellikle tercih edilen standart ölçü 200 × 250 cm’dir. 175 cm ve 220 cm genişliğinde, 200 cm ve 300 cm derinliğinde üretim yapılmaktadır. Yüksekliği ise tır ve kamyon kasası yükseklikleri baz alındığında 100 ila 130 cm arasında olmalıdır.

Hangar Kapısı özellikle havacılık ve depolama alanlarında kullanılan büyük boyutlu ve yüksek performanslı kapılardır. Hangar Kapıları uçak, helikopter, roket gibi araçların giriş ve çıkışını sağlarken, aynı zamanda hava koşullarına ve güvenlik gereksinimlerine uygun bir ortam oluşmasına imkan tanır.

Hangar Kapıları günümüzde genellikle elektronik sistemlerle çalışmaktadır. Kapının üst kısmında çelik halatları kontrol eden bir motor vardır. Kapının düğmesine basılı tutulup motorun çelik halatları belli bir hızla harekete geçirmesi sağlanır. Kapı üste ya da yana doğru açılır.

Göksu Kapı Türkiye’nin en büyük ve başarılı Hangar Kapısı Üreticisi olarak bilinen, sadece yurt içi değil yurt dışı projelere de binlerce Hangar Kapısı üreten bir firmadır. GOXU markası ile birlikte ülkemizin bilinen Hangar Kapısı Üreticileri arasında Göksu Kapı, ALD Kapı ve Madoors gibi firmalar gösterilebilir.

Hangar Kapısı Fiyatları sistemin kurulacağı hangarın yapısına, büyüklüğüne, motor ve kanat kısımlarında istenecek opsiyonlara göre değişmektedir. Hangar Kapısı Fiyatı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz…

Yangın Kapısı Montajı yapılırken öncelikle kanadın alt menteşesinin kasaya uygun cıvatalarla monte edilmesi gerekir. Daha sonra kanadın üstüne rulman takılır ve kanat alt menteşeye geçirilir.

Yangın Kapısı emniyet kilidi olarak bilinen ve kapının içeriden dışarıya doğru açılmasını kolaylaştıracak şekilde monte edilen parçasıdır. Kapı kilidinin montaj aşamasında doğru bir teknik ile yerleştirilmesi yangın anında kullanımı kolaylaştırır.

Yangın Kapılarına emniyet kilidi takmak için öncelikle kapının kilit yuvasına uygun bir emniyet kilidi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra kilidi yuvasına yerleştirin ve vidalayın. Kilidin sabitlendiğinden emin olun. Son olarak kapı kolunu takın ve test edin.

Yangın Kapısı menteşesi takmak için öncelikle kapıyı kapalı tutunuz ve menteşe takacağınız kapının altına iki adet tahta parçası koyunuz. Eski menteşenin üst kısmı yerinden çıkartılır. En alt kısımları da aynı şekilde çıkartarak yeni olan menteşe yerine takılmalıdır.

Yaylı menteşelerin takılmasında ise öncelikle yaylar kontrol edilmelidir. Yaylarda herhangi bir aşınma ya da paslanma olmamalıdır. Yeni bir menteşe takılıyorsa önceki menteşe ile aynı hizada olmalıdır. Vida delikleri burada size yardımcı olacaktır.

Seksiyonel Kapılar endüstriyel, ticari ve garaj alanlarında kullanılan, yatay veya dikey yönde açılıp kapanabilen panellerden oluşan kapılardır. Seksiyonel Kapılar yalıtım, güvenlik, sızdırmazlık ve estetik açısından birçok avantaj sunarlar. Ancak Seksiyonel Kapıların periyodik olarak kontrol edilmesi ve bakım yapılması gerekir.

Seksiyonel Kapı ülkemizde ayrılabilen, bölümlenebilen parçalardan oluşan kapılara verilen isimdir. İngilizce karşılığı Sectional Door olan bu kapılar bölüm bölüm yapısı sayesinde birçok konuda kullanıcılara kolaylık sunmaktadır.

Seksiyonel kelimesi dilimize ingilizce den girmiş bir kelime olup bölümlü, parçalı, ayrılabilir anlamını taşımaktadır. Bu sebeple parçalı ve ayrılabilen panellere sahip kapılar Seksiyonel Kapı olarak ifade edilir.

Garaj Kapısı dendiğinde GOXU ve Hörmann gibi markalar öne çıkıyor. Bu markaların ürünleri arasında Seksiyonel Garaj Kapıları da bulunmaktadır. Garaj Kapısı seçerken öncelikle ihtiyacınız olan özellikleri belirlemeniz ve bütçenizi göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Garaj Kapısı dendiğinde GOXU ve Hörmann gibi markalar öne çıkıyor. Bu markaların ürünleri arasında Seksiyonel Garaj Kapıları da bulunmaktadır. Garaj Kapısı seçerken öncelikle ihtiyacınız olan özellikleri belirlemeniz ve bütçenizi göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Garaj Kapısının seçerken öncelikle ihtiyacınız olan özellikleri belirlemeniz ve bütçenizi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Garaj Kapısı seçerken dikkat edilmesi gereken konular arasında;  

 • Kapının Malzemesi : Garaj Kapıları genellikle çelik, ahşap veya alüminyumdan yapılır. Çelik kapılar daha dayanıklıdır ve daha az bakım gerektirirken, ahşap kapılar daha estetiktir ve evinize daha fazla karakter katar.
 • Kapının Boyutu : Garaj Kapısı boyutu garajınızın boyutuna uygun olmalıdır.
 • Kapının Açılışı : Garaj Kapıları genellikle yukarı doğru açılır veya yanlara doğru kayar şekilde açılır. Hangi açılış tipinin sizin için daha uygun olduğunu belirleyin.
 • Kapının İzolasyonu : Garaj Kapısının iyi bir izolasyona sahip olması enerji tasarrufu sağlar ve garajınızın sıcaklığını korur.

gösterilebilir.

Türkiye’de Garaj Kapısı dendiğinde akla gelen ilk firma Göksu Kapı olmaktadır. Dünya çapında ise GOXU ile birlikte dikkat çeken Garaj Kapısı markaları arasında Hormann, Alutech, Doorhan, Crawford, Novoferm gibi markalar yer almaktadır. Garaj Kapısı seçerken markanın kalitesi ve müşteri memnuniyeti de dikkate alınması gereken faktörler arasındadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri işyeri, dükkan ve garaj gibi alanların korunması için özel olarak üretilen dikey olarak çalışan kapılara verilen isimdir. Eski dönemlerde manuel olarak açılıp kapanan kepenkler yeni dönemlerde artık otomatik kepenk sistemleri ile çalışmaktadır.

Otomatik Kepenkler genel olarak dikey biçimde çalışan kapı modellerini ifade eder. Demir, sac, alüminyum gibi materyallerden yararlanılarak oluşturulur. Otomatik Kepenk Sistemleri bina, konut, işyeri vb. alanlarda kapı ve pencerelerin korunması yani yapının güvenliğinin sağlanması için en uygun maliyetlerle optimum çözümleri sunmakta olan sarmal sistemlerdir.

Otomatik Kepenk Sistemleri işyeri, dükkan ve garaj gibi alanların korunması için özel olarak üretilen dikey olarak çalışan kapılara verilen isimdir. Eski dönemlerde manuel olarak açılıp kapanan kepenkler yeni dönemlerde artık otomatik kepenk sistemleri ile çalışmaktadır.

Otomatik Kepenkler genel olarak dikey biçimde çalışan kapı modellerini ifade eder. Demir, sac, alüminyum gibi materyallerden yararlanılarak oluşturulur. Otomatik Kepenk Sistemleri bina, konut, işyeri vb. alanlarda kapı ve pencerelerin korunması yani yapının güvenliğinin sağlanması için en uygun maliyetlerle optimum çözümleri sunmakta olan sarmal sistemlerdir.

Otomatik Kepenkler genellikle motorlu bir sistemle çalışır ve kepenk açma veya kapama işlemlerinde motor gücü ile birlikte hareket eden lamellerin tüp motora bağlı olan sarma şasesine sarılmasını ve bu esnada mümkün olduğunca boşluk bırakmamasını sağlar.

Otomatik Kepenklerin çalışma prensibi motorun dönmesiyle birlikte şaftın hareket etmesi ve bu hareketin de kepenklerin açılması ya da kapanması şeklinde gerçekleşmesidir. Otomatik Kepenkler genellikle kumandalı olarak çalışır ve kullanıcının isteği doğrultusunda açılıp kapanabilir. Ayrıca otomatik kepenklerin durma ayarları da yapılabilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri hırsızlığa ve dış etkenlere karşı dayanıklı olması nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Ayrıca otomatik kepenklerin kullanımı kolaydır ve kumandalı olarak çalıştırılabilirler. Alüminyum Otomatik Kepenk Sistemleri ise estetik görüntünün ön plana çıktığı mekanlarda tercih edilir.

Otomatik Kepenklerin tasarımları hırsızlık olaylarının engellenmesinde oldukça etkilidir ve alarm sistemleri ile uyumlu olması ve kilit sisteminin hırsızlık olaylarına karşı oldukça etkili olması da bu tasarımların tercih edilmesinde etkili olmuştur.

Otomatik Kepenk Sistemleri genellikle iş yerleri, mağazalar, garajlar ve evlerde kullanılır. Bu yerlerde otomatik kepenklerin kullanımı güvenlik başta olmak üzere pek çok açıdan çok değerlidir.

Otomatik Kepenk Sistemleri sağlam metaller kullanılarak üretildiği için çok yüksek dayanma kapasitesine sahiptir. Bu sistemler hırsızlığa ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Otomatik Panjur Sistemleri ev ve iş yerlerinde güvenlik ve konfor sağlayan akıllı çözümlerdir. Bu sistemler uzaktan kumanda, anahtar veya akıllı telefon ile kolayca açılıp kapanabilen, istenilen açıklıkta durabilen ve istenirse zamanlayıcı ile programlanabilen mekanizmalardır.

Otomatik Panjur Sistemleri ev ve iş yerlerinde güvenlik ve konfor sağlayan akıllı çözümlerdir. Bu sistemler uzaktan kumanda, anahtar veya akıllı telefon ile kolayca açılıp kapanabilen, istenilen açıklıkta durabilen ve istenirse zamanlayıcı ile programlanabilen mekanizmalardır.

Otomatik Panjurlar bir tüp motor sistemi ile çalışır. Tüp motorun içinde bulunan otomasyon sistemi panjurun ne kadar kalkması gerektiğini veya inmesi gerektiğini kendi otomatik algılayarak ayarlar. Düğmesine bastığınız anda ayarlanan mesafede durur.

Otomatik Panjur Sistemleri Fiyatları panjurun boyutuna, malzemesine, özelliklerine göre değişebilir. Fiyatlar hakkında daha kesin bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Panjur Sistemleri genellikle evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda ve ofislerde kullanılır. Bu sistemler güneş ışınlarını engelleme, güvenlik önlemi alma gibi farklı sebeplerle kullanılır.

Otomatik Panjur Sistemleri evlerde, iş yerlerinde ve mağazalarda kullanılan bir güneş koruma sistemidir. Bu sistemler motorlu bir mekanizma aracılığıyla açılıp kapanabilir. Bu mekanizma bir düğme veya uzaktan kumanda aracılığıyla kontrol edilebilir.

Otomatik Panjur Sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Göksu Kapı bünyesinde hizmet veren tecrübeli personeller ile görüşebilmek için İletişim bağlantısını kullanarak bize ulaşın.

Yangın Kapısının genişliği en az 80 cm, en fazla 120 cm olacak şekilde hazırlanır. Bu kapıların tam ölçüleri proje alanında yapılan incelemeler sonucu belirlenmektedir.

Yangın Kapılarının kullanım zorunluluğu bina yüksekliğine göre değişmektedir. Yangın Yönetmeliği kapsamında Yangın Kapısı kullanım zorunluluğu;

 • Bina yüksekliği 21,5 metreden az olan yerlerde Yangın Kapısı zorunluluğu yoktur.
 • Bina yüksekliği 21,5 ile 30,5 metre arasında olan yerlerde Yangın Kapısı bulundurma zorunludur.
 • Bina yüksekliği 30,5 ile 51 metre arasında olan yerlerde ise en az 2 adet Yangın Kapısı bulundurulması zorunludur.

Yangın Talimatı yangın çıkması durumunda yapılacakların ve alınacak önlemlerin belirtildiği yönergedir. Yangın Talimatı genellikle işletmelerin veya binaların girişlerinde asılır.

Yangın Kapıları eski teknoloji ile üretilmesi halinde ortalama ağırlığı 85 kg olmaktadır. Yeni teknoloji ile üretilen Yangın Kapıları ise ortalama 60 kg gelmektedir.

Yangın Kapıları bir yangın sırasında insanların can güvenliğini koruyarak, onların güvenli bir şekilde çıkış yapmalarını sağlar. Ayrıca Yangın Kapıları yangının yayılmasını da engelleyerek yangının kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

Hangar Kapısı özellikle havacılık ve depolama alanlarında kullanılan büyük boyutlu ve yüksek performanslı kapılardır. Hangar Kapıları uçak, helikopter, roket gibi araçların giriş ve çıkışını sağlarken, aynı zamanda hava koşullarına ve güvenlik gereksinimlerine uygun bir ortam oluşmasına imkan tanır.

Hangar Kapısı özellikle havacılık ve depolama alanlarında kullanılan büyük boyutlu ve yüksek performanslı kapılardır. Hangar Kapıları uçak, helikopter, roket gibi araçların giriş ve çıkışını sağlarken, aynı zamanda hava koşullarına ve güvenlik gereksinimlerine uygun bir ortam oluşmasına imkan tanır.

Hangar Kapıları günümüzde genellikle elektronik sistemlerle çalışmaktadır. Kapının üst kısmında çelik halatları kontrol eden bir motor vardır. Kapının düğmesine basılı tutulup motorun çelik halatları belli bir hızla harekete geçirmesi sağlanır. Kapı üste ya da yana doğru açılır.

Göksu Kapı Türkiye’nin en büyük ve başarılı Hangar Kapısı Üreticisi olarak bilinen, sadece yurt içi değil yurt dışı projelere de binlerce Hangar Kapısı üreten bir firmadır. GOXU markası ile birlikte ülkemizin bilinen Hangar Kapısı Üreticileri arasında Göksu Kapı, ALD Kapı ve Madoors gibi firmalar gösterilebilir.

Hangar Kapısı Fiyatları sistemin kurulacağı hangarın yapısına, büyüklüğüne, motor ve kanat kısımlarında istenecek opsiyonlara göre değişmektedir. Hangar Kapısı Fiyatı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz…

Seksiyonel Kapılar endüstriyel, ticari ve garaj alanlarında kullanılan, yatay veya dikey yönde açılıp kapanabilen panellerden oluşan kapılardır. Seksiyonel Kapılar yalıtım, güvenlik, sızdırmazlık ve estetik açısından birçok avantaj sunarlar. Ancak Seksiyonel Kapıların periyodik olarak kontrol edilmesi ve bakım yapılması gerekir.

Seksiyonel Kapılar endüstriyel, ticari ve garaj alanlarında kullanılan, yatay veya dikey yönde açılıp kapanabilen panellerden oluşan kapılardır. Seksiyonel Kapılar yalıtım, güvenlik, sızdırmazlık ve estetik açısından birçok avantaj sunarlar. Ancak Seksiyonel Kapıların periyodik olarak kontrol edilmesi ve bakım yapılması gerekir.

Seksiyonel Kapılar çelik paneller ve güçlü menteşelerle bir araya getirilerek yüksek güvenlik düzeyi sağlarlar. Çoğu kapı modeli zorlamaya dayanıklı kilitler ve otomatik kilitleme mekanizmaları ile donatılmıştır. Ayrıca yalıtımlı paneller kullanarak enerji verimliliği sağlarlar. Bu nedenle Seksiyonel Kapıların güvenli olduğu söylenebilir.

Seksiyonel Kapılar farklı renk, desen ve model seçenekleri sunarak projelere estetik görünüm katar. Bu nedenle Seksiyonel Kapıların estetik olduğu söylenebilir.

Seksiyonel Kapıların boyutları uygulamada yapılacak yerdeki rüzgar yükü, kullanılacak yerin iç mekan yada dış mekan olması gibi kriterler göz önüne alınarak değişebilir. Ancak maksimum genişlik olarak 750 cm, yükseklik olarak 600 cm olarak tavsiye edilir.

Akıllı Garaj Kapısı uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilen bir Garaj Kapısıdır. Bu sayede evden çıkmadan önce kapının açık kalmadığından emin olabilirsiniz. Ayrıca bazı Akıllı Garaj Kapısı Modelleri farkında olmadan kapıyı açık bıraktığınızda sizi uyarmak için bir mekanizmaya sahiptir.

Akıllı Garaj Kapısı Kurulumu kapı açıcınızın modeline ve markasına bağlı olarak değişebilir. Bu konuda detaylı bilgileri Akıllı Garaj Kapısı seçimi esnasında öğrenebilirsiniz.

Akıllı Garaj Kapısı çalışma prensibi telefon modemi aracılığıyla Garaj Kapısı açıcısına bir sinyal gönderir ve kapı açıldığında yönlendiriciye bir sinyal gönderilir. Ayrıca akıllı telefon için Garaj Kapısı açma uygulaması sayesinde telefonunuz siz evde değilken Garaj Kapısı açıldığında sizi uyarabilir.